TÜRKİYE KISA KULVAR ÖN ELEME YARIŞLARI (7 BÖLGEDE)
7-8 KASIM 2009
BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLAR
Sıra Adı Soyadı D.Yılı Kulübü Derece FIN
50m serbest-Free 13 Yaş
Bayan
1 MELİS EKŞİOĞLU 1997 ENKA S.K.İSTANBUL 00:29:29 742
2 İZEL GÜLER 1997 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:29:96 706
3 YASEMİN ÇELTİKÇİ 1997 ENKA S.K.İSTANBUL 00:30:13 698
4 KARYA KÖSE 1997 EGE ÜNİ.-İZMİR 00:30:21 693
5 MERVE İNCİ 1997 SELÇUK ÜNİ.-KONYA 00:30:25 691
6 YASEMİN TANÇ 1997 MARMARİS BLD. 00:30:60 674
7 İLAYDA KAYA 1997 ENKA S.K.İSTANBUL 00:30:61 673
8 BAŞAK ER 1997 ÇEVRE SPOR-İSTANBUL 00:30:63 672
9 ALARA ÜÇERLER 1997 FERDİ-İSTANBUL 00:30:74 667
10 ELİF ŞEKERCİ 1997 FMV IŞIK-İSTANBUL 00:30:78 665
11 N.BERFİN DOĞANKUŞ 1997 FENERBAHÇE-İST. 00:30:93 657
12 SUDE UZUN 1997 FENERBAHÇE-İST. 00:31:07 650
13 ÖZÜM ÖNER 1997 DENİZLİSPOR KULÜBÜ 00:31:12 648
14 ALA UZUN 1997 ENKA S.K.İSTANBUL 00:31:22 643
15 BELİZ ÇAM 1997 ENKA S.K.İSTANBUL 00:31:39 635
16 ZEYNEP CEREN KIZILTUNÇ 1997 GALATASARAY-İST. 00:31:40 634
17 EZGİNUR USLU 1997 TED ANKARA KOLEJLİLER 00:31:47 631
18 CEREN HAPOĞLU 1997 ANTALYA KOLEJİ S.K. 00:31:49 630
19 DENİZ ANAVATAN 1997 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:31:61 624
20 CEREN AKINCI 1997 ENKA S.K.İSTANBUL 00:31:63 624
21 AYŞE SELİN KAVDIR 1997 ÇANAKKALE HEDEF S.K. 00:31:70 620
22 NİSANUR HATİP 1997 SAMSUN SU SPORLARI 00:31:76 617
23 BEYZANUR SEZGİN 1997 KOCAELİ YÜZME KULÜBÜ 00:31:80 616
24 ÇAĞLA ERDEM 1997 ENKA S.K.İSTANBUL 00:31:89 0
25 ALARA CİHAN 1997 YEŞİLYURT SPOR K.-İSTANBUL 00:32:01 0
26 NAZ BÖLÜKBAŞI 1997 EDİRNE DSİ 00:32:01 0
27 A. ELİF KARAHAN 1997 HEYBELİADA-İSTANBUL 00:32:02 0
28 MELİS YILDIRIM 1997 EGE ÜNİ.-İZMİR 00:32:36 0
29 TUĞÇE AY 1997 YILDIZLAR KOCAELİ 00:32:38 0
30 ESRA ŞEN 1997 ÇEVRE SPOR-İSTANBUL 00:32:73 0
31 BERFU KAYA 1997 ANTALYA KOLEJİ S.K. 00:32:79 0
32 EZGİ E. GEZİŞ 1997 ÇEVRE SPOR-İSTANBUL 00:32:84 0
33 BUSE KAYMAK 1997 ÇEVRE SPOR-İSTANBUL 00:33:01 0
34 DİLAN KARCILAR 1997 EGE ÜNİ.-İZMİR 00:33:05 0
35 İREM ERDEN 1997 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:33:16 0
36 BERİL ABADANLI 1997 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:33:16 0
37 HATİCE NİHAL DÜLGER 1997 SELÇUK ÜNİ.-KONYA 00:33:31 0
38 EKİN KARAKAYA 1997 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:33:56 0
39 ÖGE DEMİRTAŞ 1997 MARMARİS BLD. 00:33:60 0
40 NİSA NUR TOKMAKÇI 1997 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:33:65 0
41 EZGİ ALTUN 1997 ANTALYA AKDENİZ YÜZME KULÜBÜ 00:33:86 0
42 MELİS PAKYÜZ 1997 KINALIADA SU S.-İST. 00:33:92 0
43 DENİZ YAVUZ 1997 ANKARA YÜZME KLÜBÜ 00:34:01 0
44 SELVİ YILDIRIM 1997 ANTALYA AKDENİZ YÜZME KULÜBÜ 00:34:02 0
45 CANSEL USTA 1997 TURKUAZ SPOR 00:34:38 0
46 ÇAĞLA KUVAT 1997 SAMSUN DSİ 00:34:39 0
47 ECE CAFEROĞLU 1997 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:34:48 0
48 ASENA BİLGİN 1997 BURSA BOSCH 00:35:20 0
49 TUÇE ASLAN 1997 TED ANKARA KOLEJLİLER 00:35:22 0
50 EMEL YILLI 1997 PAMUKKALE ÜNİ. DENİZLİ 00:35:31 0
51 SUDE BEŞKARDEŞ 1997 FERDİ-İSTANBUL 00:35:35 0
52 ŞEVVAL DİZDAR 1997 GİRESUN SAĞLIK SPOR 00:35:51 0
53 FUNDA ÖZKORKMAZ 1997 TÜRK TELEKOM-GİRESUN 00:35:64 0
54 BİLGE AKPINAR 1997 İSTANBUL SU SUPORLARI K. 00:35:70 0
55 DÜRDANA SELİN DURNA 1997 AYAS ADANA 00:35:91 0
56 KÜBRA FELEK 1997 AVRUPA YÜZME İHT-İST 00:36:00 0
57 MERVE İNCE 1997 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:36:32 0
58 İPEK GÜRBÜZSEL 1997 GAZİ ÜNİVERSİTESİ-ANKARA 00:36:38 0
59 ELİF TANBURACI 1997 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:36:48 0
60 ŞEFİKA BANU ÇİÇEK YILMAZ 1997 SELÇUK ÜNİ.-KONYA 00:36:52 0
61 İDİL ELİF YEL 1997 FERDİ-İSTANBUL 00:36:61 0
62 E.ELÇİN TEMEL 1997 DENİZ YILDIZI-GİRESUN 00:36:89 0
63 GÖKÇE AKKAŞ 1997 DENİZLİ YÜZME İHTİSAS SPOR KLÜBÜ 00:36:96 0
64 SERAY ÖZTEK 1997 GSİM-ATAKÖY-İSTANBUL 00:37:57 0
65 İREM DENİZASLANI 1997 BODRUM BELEDİYE SPOR 00:37:98 0
66 KÜBRA LUŞ 1997 FERDİ-İSTANBUL 00:38:14 0
67 CANSU DİNDAR 1997 GSİM-ATAKÖY-İSTANBUL 00:38:73 0
68 ASLISU YOSMAOĞLU 1997 KINALIADA SU S.-İST. 00:38:73 0
69 TUĞÇE ALAN 1997 DENİZLİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 00:38:74 0
70 ECE YARDIMOĞLU 1997 OLİMPİK AKADEMİ-İST. 00:39:20 0
71 NİDA ALTUĞ 1997 AYAS ADANA 00:39:24 0
72 ECE SEVİNÇ 1997 OLİMPİK AKADEMİ-İST. 00:40:12 0
73 GÖKÇE KARAMOLLA 1997 FERDİ-İSTANBUL 00:40:71 0
74 CEREN ÖZGEN 1997 İSTANBUL SU SUPORLARI K. 00:40:75 0
75 SENA KIRAÇ 1997 PAMUKKALE ÜNİ. DENİZLİ 00:40:86 0
76 SUDE YORUM BOZSU 1997 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:40:89 0
77 NAZ SÜRAL 1997 HATAY GENÇLİK S.K. HATAY 00:41:60 0
78 ELİF SEVDE ÇETİNTAŞ 1997 İSTANBUL SU SUPORLARI K. 00:43:89 0
79 EZGİ BOZOĞULLARINDAN 1997 HATAY GENÇLİK S.K. HATAY 00:45:91 0
80 NURSENA KAL 1997 TED ANKARA KOLEJLİLER DQ
81 BELCESU MİRZEOĞLU 1997 TED ANKARA KOLEJLİLER DQ
50m serbest-Free 13 Yaş
Erkek
1 GÜREM TAŞPINAR 1997 TED ANKARA KOLEJLİLER 00:27:11 657
2 EGE DAYANTÜRK 1997 FENERBAHÇE-İST. 00:28:01 608
3 KAAN ÖZKAN 1997 ENKA S.K.İSTANBUL 00:28:59 578
4 AHMET ALP YILMAZ 1997 KASTAMONU YSK 00:28:64 576
5 EMRE SAKÇI 1997 EGE ÜNİ.-İZMİR 00:28:71 572
6 UMUT KARANLIK 1997 YILDIZLAR KOCAELİ 00:28:88 564
7 METE ÇETİNKOL 1997 ENKA S.K.İSTANBUL 00:29:29 545
8 ONURCAN YETKİN 1997 SAMSUN DSİ 00:29:55 0
9 SİNAN TİRYAKİ 1997 BURSA BOSCH 00:29:72 0
10 BERKANT BALCI 1997 AREL KOLEJİ SK-İSTANBUL 00:29:80 0
11 YİĞİT ARAR 1997 ÇEVRE SPOR-İSTANBUL 00:29:81 0
12 AHMET KURTULUŞ 1997 KOCAELİ YÜZME KULÜBÜ 00:30:18 0
13 BERKAY ÇELEBİ 1997 ANTALYA AKDENİZ YÜZME KULÜBÜ 00:30:63 0
14 AYTUNÇ TULLUKÇUOĞLU 1997 EGE ÜNİ.-İZMİR 00:30:88 0
15 İBRAHİM TİTREK 1997 BURSA BOSCH 00:30:93 0
16 YAĞIZ EYİİŞLEYEN 1997 ARKAS SPOR-İZMİR 00:30:96 0
17 EMREHAN ÇETİN 1997 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:31:20 0
18 HAKTAN MAZLUM 1997 FERDİ-İSTANBUL 00:31:29 0
19 BEDİRHAN YILDIZ 1997 YILDIZLAR KOCAELİ 00:31:54 0
20 ALİCAN ÇELEBİ 1997 YEŞİLYURT SPOR K.-İSTANBUL 00:31:67 0
21 MUHAMMET SİNA ERTEKİN 1997 DENİZ YILDIZI-GİRESUN 00:31:77 0
22 ALPER ALKAYA 1997 ENKA S.K.İSTANBUL 00:31:78 0
23 MURAT BARAN AVCI 1997 GALATASARAY-İST. 00:32:29 0
24 BAHADIR TERZİOĞLU 1997 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:32:32 0
25 FATİH DANIŞ 1997 SAMSUN SU SPORLARI 00:32:64 0
26 ALİ ALPER ALBAYRAK 1997 ANABİLİM S.K.İSTANBUL 00:32:73 0
27 DENİZ ARIK 1997 TED ANKARA KOLEJLİLER 00:32:77 0
28 EGE SEVİNÇ 1997 OLİMPİK AKADEMİ-İST. 00:32:80 0
29 BERK DEMİROĞLU 1997 YILDIZLAR KOCAELİ 00:32:86 0
30 F.MELİH ÇEÇEN 1997 KOCAELİ YÜZME KULÜBÜ 00:33:10 0
31 ERTAN HACIOĞLU 1997 FERDİ-İSTANBUL 00:33:34 0
32 METEHAN KAVAL 1997 YILDIZLAR KOCAELİ 00:33:34 0
33 TAHSİN TOK 1997 FERDİ-İSTANBUL 00:33:45 0
34 Ü.BARIŞ KANÇOĞLU 1997 TED ANKARA KOLEJLİLER 00:33:51 0
35 ALİ BATUHAN BARIŞ 1997 KOCAELİ YÜZME KULÜBÜ 00:33:57 0
36 ALTUĞ KALAYCI 1997 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:33:75 0
37 MERT ŞEHRİ 1997 FENERBAHÇE-İST. 00:33:79 0
38 HASAN ALİ DÜZAĞAÇ 1997 ANKARA YÜZME KLÜBÜ 00:33:90 0
39 BERK TELLİ 1997 GİRESUN SAĞLIK SPOR 00:33:99 0
40 ALPEREN YAZIMCI 1997 KASTAMONU YSK 00:34:00 0
41 KEMAL BORA ÖZKAYAHAN 1997 EGE ÜNİ.-İZMİR 00:34:00 0
42 TEFİK GÜNEŞ 1997 SAMSUN SU SPORLARI 00:34:08 0
43 ONAT PEKMEZCİ 1997 FMV IŞIK-İSTANBUL 00:34:19 0
44 ÇEVİK RIFKI BİLGİN 1997 GÖLCÜK AKADEMİ-KOCAELİ 00:34:22 0
45 ŞAHAN ARSLANKAYA 1997 DENİZLİ PEV KOLEJİ 00:34:23 0
46 GÖKHAN NADİ TÜRK 1997 GİRESUN SAĞLIK SPOR 00:34:42 0
47 ENES ERAY GÖKÇE 1997 İSTANBUL SU SUPORLARI K. 00:34:66 0
48 SERDAR GÜRTUĞ 1997 ENKA S.K.İSTANBUL 00:35:02 0
49 BERK YAŞAR 1997 MAVİ MERCAN-GİRESUN 00:35:06 0
50 ATA ASLAN 1997 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:35:10 0
51 SERKANCAN ÇETİNKAYA 1997 YILDIZLAR KOCAELİ 00:35:19 0
52 DOGUKAN BUHUR 1997 ANTALYA KOLEJİ S.K. 00:35:34 0
53 YAĞIZ İNCEKAŞ 1997 BİLFEN KOLEJİ-ADANA 00:35:36 0
54 YAVUZ ÇORUH 1997 HEYBELİADA-İSTANBUL 00:35:76 0
55 DOĞAN YAZICI 1997 ERCİYES ÜNV.KAYSERİ 00:35:81 0
56 TUĞRAHAN GÖREN 1997 ADANA GENÇLİK SPOR 00:36:46 0
57 MEHMET CAN ÇALIŞ 1997 DENİZLİ YÜZME İHTİSAS SPOR KLÜBÜ 00:36:53 0
58 DAĞLAR BERK ERDEM 1997 FENERBAHÇE-İST. 00:36:64 0
59 AHMET SIRMA 1997 YILDIZLAR KOCAELİ 00:36:74 0
60 ATA KORAL 1997 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:36:75 0
61 CENAN UTKU YILDIRIM 1997 GAZİ ÜNİVERSİTESİ-ANKARA 00:36:92 0
62 EREN YİĞİT GÜLER 1997 GAZİ ÜNİVERSİTESİ-ANKARA 00:36:95 0
63 ÜNSAR SARIIŞIK 1997 YILDIZLAR KOCAELİ 00:37:10 0
64 ERDAL AYFER 1997 MARMARİS YÜZME İHTİSAS 00:37:15 0
65 BİRAY KUZUCU 1997 AYAS ADANA 00:37:41 0
66 CEMBERK ÖZCAN 1997 ÇANAKKALE HEDEF S.K. 00:38:65 0
67 İBRAHİM TANTOĞLU 1997 BEYKENT KOLEJİ-İSTANBUL 00:39:80 0
68 AYBERK KIRBAŞOĞLU 1997 GSİM-ATAKÖY-İSTANBUL 00:40:06 0
69 OTAN DEMİRCİOĞLU 1997 ÇUKUROVA ÜNV.-ADANA 00:40:09 0
70 AYKAN AKBULUT 1997 RUMELİ YÜZME-İST. 00:40:16 0
71 OKAN TÜRKKALKAN 1997 TDİ-İZMİR 00:40:35 0
72 ARDA TEZVER 1997 EGE ÜNİ.-İZMİR 00:40:92 0
73 ALİ MERT GÜVEN 1997 BEYKENT KOLEJİ-İSTANBUL 00:41:16 0
74 SADIK YUŞA NİLİ 1997 KINALIADA SU S.-İST. 00:41:41 0
75 MUSTAFA ZEYD BARTAV 1997 İSTANBUL SU SUPORLARI K. 00:41:44 0
76 OĞUZHAN TERKEŞLİ 1997 ADANA GENÇLİK SPOR 00:41:64 0
77 MERT ŞEN 1997 FERDİ-İSTANBUL 00:42:13 0
78 BATUHAN İNÇ 1997 TDİ-İZMİR 00:43:48 0
79 ÖZGÜR COŞKUN 1997 KOCAELİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 00:43:74 0
80 ALİ MERT ÇETİNKAYA 1997 SAMSUN YILDIZ SU SPORLARI 00:45:10 0
81 BEKİR YILDIRIM 1997 GSİM-ATAKÖY-İSTANBUL 00:45:29 0
82 SADIK BURAK KIZARTICI 1997 ADANA HEKİMSAN YÜZMESPOR 00:46:71 0
83 HAYATİ ÜSTÜNALCI 1997 ANKARA YÜZME KLÜBÜ 00:48:11 0
84 GÜLTEKİN YAĞLI 1997 ANKARA YÜZME KLÜBÜ DQ
85 GÖKNAR YAZGAN 1997 ANKARA ÜNİVERSİTESİ DQ
86 OĞULCAN ÇELİK 1997 YILDIZLAR KOCAELİ DQ
50m serbest-Free 14 Yaş
Bayan
1 ALMİNA ÜNGELDİ 1996 ENKA S.K.İSTANBUL 00:28:17 803
2 HAZAL SARIKAYA 1996 FMV IŞIK-İSTANBUL 00:28:20 802
3 İZEM DOĞRUTEKİN 1996 ÖRNEK KOLEJİ-BURSA 00:28:65 777
4 İ.NİHAN ÇAKICI 1996 FENERBAHÇE-İST. 00:28:89 764
5 YASEMİN TOPSAKAL 1996 BURSA KOLEJLİLER 00:28:93 761
6 YASEMİN KURU 1996 FENERBAHÇE-İST. 00:29:16 749
7 SEZEN NUR KURNAZ 1996 GALATASARAY-İST. 00:29:28 742
8 ALARA NURGÜN 1996 FENERBAHÇE-İST. 00:29:30 741
9 İREM DAMAR 1996 ENKA S.K.İSTANBUL 00:29:32 740
10 EZGİ PAYZA 1996 FENERBAHÇE-İST. 00:29:59 726
11 ECE ÇEVİK 1996 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:29:67 722
12 S.MİRAY SOYDAŞ 1996 ÇEVRE SPOR-İSTANBUL 00:29:70 720
13 SİMGE ÇIĞ 1996 FENERBAHÇE-İST. 00:30:00 704
14 ZİRVE ÖZALTIN 1996 MARMARİS BLD. 00:30:14 697
15 ELİF BÜYÜKSARAÇ 1996 ÇEVRE SPOR-İSTANBUL 00:30:20 694
16 BİRÇE ÖZDEN KADIOĞLU 1996 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:30:22 693
17 ELİF TEKGÜR 1996 ENKA S.K.İSTANBUL 00:30:22 693
18 CEMRE YURDATAP 1996 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:30:63 672
19 MÜRVET İLKE ERTEM 1996 ÇANAKKALE BELEDİYE S.K. 00:30:69 669
20 BENGİSU AVCI 1996 EGE ÜNİ.-İZMİR 00:30:71 668
21 İLKİN TELLİ 1996 ENKA S.K.İSTANBUL 00:30:80 664
22 YAĞMUR ARZU ELMA 1996 ALTAY YÜZME-İZMİR 00:30:85 661
23 BERİL KUŞKANAT 1996 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:31:04 652
24 ASLICAN SILAY 1996 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:31:17 645
25 MERYEM GÜRBÜZ 1996 BURSA BOSCH 00:31:51 0
26 BÜŞRA BALBAN 1996 DENİZLİSPOR KULÜBÜ 00:31:52 0
27 ŞEYMA BAYRAM 1996 OLİMPİK AKADEMİ-İST. 00:31:61 0
28 SİMAY ARAZ 1996 ANABİLİM S.K.İSTANBUL 00:31:65 0
29 ESİN METİN 1996 ENKA S.K.İSTANBUL 00:31:68 0
30 İPEK AKŞİN 1996 TED ANKARA KOLEJLİLER 00:31:70 0
31 ECEM KÜÇÜKKÖSE 1996 YILDIZLAR KOCAELİ 00:31:75 0
32 AYBİKE İYİSEVER 1996 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:31:82 0
33 ZEYNEP USTA 1996 SAMSUN SU SPORLARI 00:31:84 0
34 ITIR ÇALİKKALE 1996 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:31:86 0
35 M.NAZET GÜNGÖR 1996 MAVİ MERCAN-GİRESUN 00:32:31 0
36 Z.CANRÜBA ERDOĞAN 1996 ANABİLİM S.K.İSTANBUL 00:32:35 0
37 BUSE DURGUN 1996 KINALIADA SU S.-İST. 00:32:68 0
38 ANİSA TUNAY ÇAMBAL 1996 KOCAELİ YÜZME KULÜBÜ 00:33:16 0
39 BURCU CANDAN 1996 YILDIZLAR KOCAELİ 00:33:64 0
40 SEZEN ARSLAN 1996 MARMARİS YÜZME İHTİSAS 00:33:73 0
41 S.BENGÜ KAPTANOĞLU 1996 ANABİLİM S.K.İSTANBUL 00:33:92 0
42 BEGÜM GEZİRGEN 1996 AYAS ADANA 00:33:93 0
43 N.İDİL ÖZKOL 1996 SAĞLIK GÜCÜ BURSA 00:34:15 0
44 İLAYDA BÜŞRA GÜN 1996 BAHÇELİEVLER SU VE DOĞA 00:34:38 0
45 YONCA ERDEM 1996 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:34:59 0
46 DENİZ OKUROĞULLARI 1996 OLİMPİK AKADEMİ-İST. 00:35:37 0
47 BERFİN T. YARAŞIR 1996 TENİS YÜZME KAYAK S.K.İST. 00:35:64 0
48 İLAYDA ZORLUTUNA 1996 BİLFEN KOLEJİ-ADANA 00:36:13 0
49 İLKİM AZBAR 1996 GAZİ ÜNİVERSİTESİ-ANKARA 00:36:20 0
50 ŞEVVAL İREM IRMAK 1996 PAMUKKALE ÜNİ. DENİZLİ 00:39:16 0
51 BELİZ YELKENKAYA 1996 KINALIADA SU S.-İST. 00:40:98 0
52 İREM MÜKEL 1996 APEYK ANKARA 00:41:30 0
53 NİLÜFER NİHAN TURHAN 1996 KASTAMONU MERKEZ İLKÖĞRETİM 00:47:77 0
50m serbest-Free 14 Yaş
Erkek
1 CAN YILMAZ 1996 ENKA S.K.İSTANBUL 00:27:09 658
2 ERKUTAY TORUN 1996 ÖRNEK KOLEJİ-BURSA 00:27:46 637
3 DENİZ PALALAR 1996 ANTALYA KOLEJİ S.K. 00:27:49 636
4 UTKU BOZOĞLU 1996 ÇANAKKALE HEDEF S.K. 00:27:61 629
5 KUTLU ARIKOĞLU 1996 BİLFEN KOLEJİ-ADANA 00:27:84 617
6 EMİN BARAN ÜNAL 1996 OLİMPİK AKADEMİ-İST. 00:27:96 611
7 EMİR KAYRAK 1996 FMV IŞIK-İSTANBUL 00:28:01 608
8 ALP ÖKTEN 1996 MARMARİS BLD. 00:28:03 607
9 ÖMER TARA 1996 ENKA S.K.İSTANBUL 00:28:10 603
10 İNANÇ ÇELİK 1996 APEYK ANKARA 00:28:36 590
11 TOLGA OZAN 1996 ENKA S.K.İSTANBUL 00:28:39 588
12 KAAN ŞAŞIOĞLU 1996 GALATASARAY-İST. 00:28:51 582
13 KAAN BULGUROĞLU 1996 FENERBAHÇE-İST. 00:28:80 568
14 KUDAY ÖĞÜNLÜ 1996 YEŞİLYURT SPOR K.-İSTANBUL 00:28:86 0
15 MURAT ÖNEL 1996 TED ANKARA KOLEJLİLER 00:28:95 0
16 FURKAN AYDOĞAN 1996 GİRESUN SAĞLIK SPOR 00:29:06 0
17 BORA ÖZARSLAN 1996 GALATASARAY-İST. 00:29:09 0
18 BERKANT ÜNAL 1996 BURSA BOSCH 00:29:09 0
19 ŞİYAR SEYHANOĞLU 1996 ENKA S.K.İSTANBUL 00:29:49 0
20 SÜLEYMAN ARAS 1996 ANTALYA AKDENİZ YÜZME KULÜBÜ 00:29:55 0
21 MURAT EREN 1996 TSYD-İSTANBUL 00:29:70 0
22 TOYGAN KAĞITÇI 1996 GSİM-ATAKÖY-İSTANBUL 00:29:73 0
23 BURAK TANDEL 1996 FMV IŞIK-İSTANBUL 00:29:77 0
24 BERKAY KORU 1996 ÖRNEK KOLEJİ-BURSA 00:29:89 0
25 EMİRHAN ÖZDEMİR 1996 FMV IŞIK-İSTANBUL 00:29:93 0
26 GÜRHAN MÜEZZİNOĞLU 1996 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:30:13 0
27 BERKE KURTCEBE 1996 ÇEVRE SPOR-İSTANBUL 00:30:14 0
28 DENİZ ÖZCAN 1996 KASTAMONU YSK 00:30:41 0
29 UNAY DORKEN 1996 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:30:46 0
30 ERKUT ÖZER ÇANAKKALELİ 1996 ÇEVRE SPOR-İSTANBUL 00:30:62 0
31 RAMAZAN KUBİLAY ŞAYİN 1996 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:30:73 0
32 BATUHAN ÖZTÜRK 1996 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:30:80 0
33 ARTUN YALÇIN 1996 TED ANKARA KOLEJLİLER 00:30:89 0
34 MERT SOYSAL 1996 EGE ÜNİ.-İZMİR 00:30:94 0
35 SELİM ÇOKSEVİM 1996 ERCİYES ÜNV.KAYSERİ 00:30:99 0
36 BUĞRA ALBAYRAK 1996 KINALIADA SU S.-İST. 00:31:14 0
37 EFE BERK BENİNGTON 1996 YEŞİLYURT SPOR K.-İSTANBUL 00:31:42 0
38 UĞURCAN CELİK 1996 AYAS ADANA 00:31:47 0
39 MERT YÜCESOY 1996 BURSA BOSCH 00:31:51 0
40 MERT KURTKALE 1996 GSİM-ATAKÖY-İSTANBUL 00:31:64 0
41 OĞUZ EROL 1996 BODRUM BELEDİYE SPOR 00:31:75 0
42 MUHAMMED ALP EREN 1996 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:31:76 0
43 MELİH GÜRBÜZ 1996 ÇAMLICA S.ANKARA 00:31:77 0
44 CAN ZAĞNOS 1996 İSTANBUL YÜZME İHT.K. 00:31:98 0
45 YİĞİT SAYGIN 1996 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:32:11 0
46 BURAK AKSOY 1996 İSTANBUL YÜZME İHT.K. 00:32:13 0
47 EMRE OKURLAR 1996 İSTANBUL SU SUPORLARI K. 00:32:32 0
48 EGE DENİZASLANI 1996 EGE ÜNİ.-İZMİR 00:33:19 0
49 DOĞUKAN BULUT 1996 FERDİ-ANKARA 00:33:31 0
50 BURAK NEBİOĞLU 1996 KURT YÜZME İHTİSAS ANKARA 00:33:36 0
51 DENİZ DOĞAN 1996 HEYBELİADA-İSTANBUL 00:33:38 0
52 TOLGA MAKARAÇ 1996 ALTAY YÜZME-İZMİR 00:33:38 0
53 HAMZA MELİH BAYRAKTAR 1996 TÜRK TELEKOM-GİRESUN 00:33:41 0
54 AHMET SAYDAM 1996 BAKIRKÖY SU SPORLARI-İSTANBUL 00:33:54 0
55 MEHMET AKİF YAZICI 1996 İSTANBUL SU SUPORLARI K. 00:34:00 0
56 KUBİLAY BAL 1996 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:34:13 0
57 SUAT BİRGÜN 1996 ANKARA YÜZME KLÜBÜ 00:34:16 0
58 BATUHAN GÖKGÖZ 1996 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:34:44 0
59 UMAY DURUR 1996 PAMUKKALE ÜNİ. DENİZLİ 00:34:65 0
60 POYA FALLAHDOUST 1996 KAYSERİ FERDİ 00:34:73 0
61 BERKE ALBAYRAK 1996 KINALIADA SU S.-İST. 00:35:42 0
62 ANIL ÖZUDOĞRU 1996 SAMSUN DSİ 00:35:65 0
63 YİĞİT ÇOLAK 1996 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:35:79 0
64 KADİR UYSAL 1996 KASTAMONU TOPRAKSU GENÇLİK VE 00:36:63 0
65 BERKAY GÜNEY 1996 BEYKENT KOLEJİ-İSTANBUL 00:37:10 0
66 ÇAĞATAY SUAT 1996 İZMİT SPOR DÜNYASI KOCAELİ 00:37:10 0
67 CAN KARKA 1996 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:38:67 0
68 İLKER EROĞLU 1996 ÇAMLICA S.ANKARA 00:38:83 0
69 SEFA KAPLAN 1996 SAMSUN YILDIZ SU SPORLARI 00:39:58 0
70 ONUR NEVZAT VARDAR 1996 TUZLA BARBAROS-İSTANBUL 00:39:88 0
71 PAŞA GÜVEN 1996 GSİM-ATAKÖY-İSTANBUL 00:41:95 0
72 YASİN DEMİRCİ 1996 ANKARA ÜNİVERSİTESİ DQ
73 ÇAĞATAY BALTACI 1996 KURT YÜZME İHTİSAS ANKARA DQ
50m serbest-Free 15-16 Yaş
Bayan
1 CEREN HATİPOĞLU 1995 ÇEVRE SPOR-İSTANBUL 00:28:10 807
2 DENİZ İPEK AYAŞLI 1994 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:28:10 807
3 DURU ALDİNÇ 1995 FENERBAHÇE-İST. 00:28:29 797
4 TUĞÇE SAYIMLAR 1995 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:28:39 791
5 İPEKNAZ EREL 1995 ÇEVRE SPOR-İSTANBUL 00:28:51 784
6 TİLBE BABAKIRAY 1995 KINALIADA SU S.-İST. 00:28:64 777
7 HALİME ZÜLAL ZEREN 1995 FENERBAHÇE-İST. 00:28:68 775
8 BANU KÜCE 1995 FENERBAHÇE-İST. 00:28:77 770
9 GÖKSUN DEMİRDAĞ 1994 EGE ÜNİ.-İZMİR 00:28:91 762
10 SUDE KILIÇ 1995 ENKA S.K.İSTANBUL 00:29:01 757
11 DUYGU EKİN ŞİMŞEK 1994 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:29:13 750
12 ÖYKÜ ATEŞ 1994 FENERBAHÇE-İST. 00:29:25 744
13 ÖDÜL AKYOL 1995 TED ANKARA KOLEJLİLER 00:29:25 744
14 DENİZ AKAY 1995 ENKA S.K.İSTANBUL 00:29:26 743
15 EZGİ ÇELTİK 1995 ANTALYA AKDENİZ YÜZME KULÜBÜ 00:29:53 729
16 BEGÜM ÖZALTUN 1994 ANTALYA KOLEJİ S.K. 00:29:59 726
17 ECE KISA 1994 MARMARİS BLD. 00:29:85 712
18 DENİZ DEMİRKIRAN 1994 KINALIADA SU S.-İST. 00:29:98 705
19 Z.BUSE ÖZKAYA 1994 ÖRNEK KOLEJİ-BURSA 00:29:99 705
20 DİLARA SERASLAN 1995 GALATASARAY-İST. 00:30:09 700
21 ÖYKÜ DALGIÇ 1994 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:30:22 0
22 A.DORA KUTLUTAN 1995 GALATASARAY-İST. 00:30:34 0
23 NİLÜFER ÇETİK 1994 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:30:36 0
24 SENA TARCAN 1994 ANTALYA KOLEJİ S.K. 00:30:61 0
25 DAMLA BEKAR 1994 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:30:74 0
26 ZEYNEP SAKALLIOĞLU 1994 ENKA S.K.İSTANBUL 00:30:91 0
27 ECEM KESKİN 1995 FMV IŞIK-İSTANBUL 00:30:95 0
28 GİZEM ÖNER 1994 ANADOLU ÜNİ.-ESKİŞEHİR 00:30:95 0
29 BAĞDAT TÜRKYILMAZ 1994 KARADENİZ YÜZME-İST. 00:30:97 0
30 AYDAN MENGÜBAŞ 1995 EGE ÜNİ.-İZMİR 00:31:04 0
31 MELTEM TUNA 1995 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:31:10 0
32 SILA TANYELİ 1995 ANTALYA AKDENİZ YÜZME KULÜBÜ 00:31:14 0
33 LARA AKMAN 1994 ENKA S.K.İSTANBUL 00:31:22 0
34 TUĞBA BAKIRDÖKEN 1994 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:31:40 0
35 SELİN KOÇ 1994 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:31:43 0
36 SİNEM KESKİN 1995 FERDİ-İSTANBUL 00:31:45 0
37 GİZEM ISLIOĞLU 1994 ENKA S.K.İSTANBUL 00:31:45 0
38 NAZLICAN KARASU 1995 YILDIZLAR KOCAELİ 00:31:70 0
39 SELENAY KALKAN 1994 ANABİLİM S.K.İSTANBUL 00:31:82 0
40 DUYGU YÜCEL 1994 ENKA S.K.İSTANBUL 00:31:88 0
41 ASLI ECEVİT 1994 ANKARA YÜZME KLÜBÜ 00:31:88 0
42 NİLSU KAYI 1994 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:31:91 0
43 IŞIL HAŞLAK 1994 ENKA S.K.İSTANBUL 00:31:92 0
44 DİLAN ERGİN 1995 EDİRNE DSİ 00:31:92 0
45 MÜGE ÇAKAN 1995 DENİZLİSPOR KULÜBÜ 00:31:98 0
46 NİHAL ERTUĞRUL 1994 ENKA S.K.İSTANBUL 00:31:98 0
47 ÖZGECAN ÖZTEK 1994 GSİM-ATAKÖY-İSTANBUL 00:32:01 0
48 BELGİN KARA 1994 FERDİ-İSTANBUL 00:32:37 0
49 PINAR KÜLAHLI 1995 ANKARA YENİMAHALLE BELEDİYESİ S.K. 00:32:39 0
50 ÖZLEM VEFA 1995 KINALIADA SU S.-İST. 00:32:40 0
51 EZGİ DENİZ IŞIK 1995 İSTANBUL SU SUPORLARI K. 00:32:42 0
52 SENA KUREYŞ 1994 BURSA KOLEJLİLER 00:32:46 0
53 ECENUR ORAL 1994 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:32:53 0
54 ŞEBNEM GÜRER 1995 DENİZLİSPOR KULÜBÜ 00:32:59 0
55 BELEN MİCAN 1995 BAHÇELİEVLER SU VE DOĞA 00:32:63 0
56 TUĞÇE HACALOĞLU 1994 SAĞLIK GÜCÜ BURSA 00:32:72 0
57 ECE TURGUT 1994 BİLFEN KOLEJİ-ADANA 00:32:83 0
58 HİLAL BEKERECİ 1995 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:32:92 0
59 İKLİL SÜZEN 1995 İSTANBUL YÜZME İHT.K. 00:32:93 0
60 İPEK ÖZTOSUN 1994 ALTAY YÜZME-İZMİR 00:32:95 0
61 DENİZ GİZEM DENİZ 1995 KINALIADA SU S.-İST. 00:32:98 0
62 SETENAY KALKAN 1994 ANABİLİM S.K.İSTANBUL 00:33:15 0
63 MELİS KESKİN 1995 OLİMPİK AKADEMİ-İST. 00:33:39 0
64 İDİL YAZGAN 1995 ENKA S.K.İSTANBUL 00:33:45 0
65 DAMLA ALEMDAĞ 1995 KINALIADA SU S.-İST. 00:33:45 0
66 ELİZ ÇAKAR 1994 ANTALYA AKDENİZ YÜZME KULÜBÜ 00:33:55 0
67 AYNUR TÜRKOĞLU 1995 BODRUM BELEDİYE SPOR 00:34:04 0
68 FULYA DOĞAN 1995 KINALIADA SU S.-İST. 00:34:20 0
69 YAĞMUR ERGÜN 1994 FERDİ-İSTANBUL 00:34:36 0
70 AYŞE ERDOĞAN 1995 BODRUM BELEDİYE SPOR 00:34:49 0
71 ASLIHAN GENÇ 1995 EGE ÜNİ.-İZMİR 00:34:82 0
72 LARA KILINÇKAYA 1994 İSTANBUL SU SUPORLARI K. 00:34:89 0
73 GİZEM ÖZTÜRK 1995 BİLFEN KOLEJİ-ADANA 00:34:93 0
74 GÜLÇE BAYRAM 1994 TED ANKARA KOLEJLİLER 00:35:07 0
75 SEVAL DİZDAR 1995 GİRESUN SAĞLIK SPOR 00:35:76 0
76 BEDİZ DİKMEN 1995 SAMSUN DSİ 00:35:84 0
77 BÜŞRA ESER 1995 BAHÇELİEVLER SU VE DOĞA 00:36:48 0
78 KÜBRA KEVSER KARANINOĞLU 1995 ADANA HEKİMSAN YÜZMESPOR 00:37:48 0
79 CANSU SÖNMEZ 1994 APEYK ANKARA 00:37:49 0
80 UKTE YÜKSEL 1994 GAZİ ÜNİVERSİTESİ-ANKARA 00:38:18 0
81 ZEYNEP DOĞRU 1995 HATAY GENÇLİK S.K. HATAY 00:48:23 0
82 MÜGE GEZMEN 1994 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR DQ
50m serbest-Free 15-16 Yaş
Erkek
1 ORHAN KARAÇANAK 1994 BURSA KOLEJLİLER 00:24:43 820
2 ÜLGEN ALP ERDOĞAN 1994 FENERBAHÇE-İST. 00:25:23 769
3 DENİZ YILDIRIM 1994 FMV IŞIK-İSTANBUL 00:25:75 737
4 M.ŞAFAK BAKİ 1994 ANTALYA AKDENİZ YÜZME KULÜBÜ 00:25:88 729
5 AHMET AYDIN KAYHAN 1994 AYAS ADANA 00:25:91 727
6 ENGİN YILDIRIM 1995 ENKA S.K.İSTANBUL 00:25:93 726
7 BİRKAN KILIÇOĞLU 1994 BİLFEN KOLEJİ-ADANA 00:25:99 722
8 YAŞAR GENCER 1994 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:26:08 717
9 EMİR YEŞİLYURT 1994 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:26:13 714
10 KAAN TÜRKER AYAR 1995 GALATASARAY-İST. 00:26:15 713
11 KUBİLAY ATAY 1995 OLİMPİK AKADEMİ-İST. 00:26:20 710
12 OĞUZHAN YILMAZ 1995 SAMSUN SU SPORLARI 00:26:20 710
13 ÖMER H. KUTTEKİN 1994 YILDIZLAR KOCAELİ 00:26:23 708
14 YUSUFCAN TOPAL 1995 ÇEVRE SPOR-İSTANBUL 00:26:26 706
15 EREN YETKİNER 1994 ENKA S.K.İSTANBUL 00:26:30 704
16 A.EMRE TOKSES 1994 GALATASARAY-İST. 00:26:41 697
17 EVRİM ERSU 1995 TED ANKARA KOLEJLİLER 00:26:51 691
18 BERK DEMİRKAYA 1994 ENKA S.K.İSTANBUL 00:26:54 690
19 BATUHAN ÖCAL 1995 FENERBAHÇE-İST. 00:26:59 687
20 ÖMERCAN ODEKAN AKDEMİR 1994 ENKA S.K.İSTANBUL 00:26:64 684
21 BATUR ZAFER 1995 GAZİ ÜNİVERSİTESİ-ANKARA 00:26:65 683
22 UTKU CAN BOZKURT 1995 ENKA S.K.İSTANBUL 00:26:67 682
23 MERT KAHYA 1995 EGE ÜNİ.-İZMİR 00:26:71 680
24 GÖNEN KARAA 1994 FENERBAHÇE-İST. 00:26:88 670
25 ANDER DORKEN 1994 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:26:88 670
26 ÇAĞRI ÇİÇEK 1994 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:26:89 669
27 S.YİĞİT ÖZEL 1994 FENERBAHÇE-İST. 00:26:91 668
28 ERDOĞAN YÜKSEL 1995 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:26:91 668
29 AYBERK YILDIZ 1994 SAMSUN FERDİ 00:26:96 665
30 GÖKTUĞ DAVUN 1995 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:27:00 663
31 DOĞAÇ ZENGİN 1994 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:27:03 661
32 ANIL BARTU ESEN 1995 ANTALYA KOLEJİ S.K. 00:27:04 661
33 CAN ÖZKAN 1994 GALATASARAY-İST. 00:27:06 660
34 TAYLAN TÜRKER 1995 FENERBAHÇE-İST. 00:27:08 659
35 DOĞUKAN OĞUZ SERT 1994 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:27:11 657
36 A.BURAK CAN 1994 EDİRNE DSİ 00:27:22 651
37 BERK ÖZGÜR 1995 FMV IŞIK-İSTANBUL 00:27:22 651
38 CAN ELVANLIOĞLU 1994 ÇEVRE SPOR-İSTANBUL 00:27:22 651
39 ALİ ONAT ÜNER 1995 GALATASARAY-İST. 00:27:26 649
40 TOLGA ÖZKESKİN 1994 FMV IŞIK-İSTANBUL 00:27:26 649
41 MERT KARAOĞLAN 1995 ARKAS SPOR-İZMİR 00:27:29 647
42 CAN GÖMÜRGEN 1994 TED ANKARA KOLEJLİLER 00:27:49 636
43 YİĞİT NURETTİN ALTAN 1994 BİLFEN KOLEJİ-ADANA 00:27:49 636
44 TURGUT AĞABEYOĞLU 1995 ENKA S.K.İSTANBUL 00:27:54 633
45 ARDA PEKER 1995 FENERBAHÇE-İST. 00:27:56 632
46 UĞUR D.DİKMEN 1995 SAMSUN DSİ 00:27:57 632
47 A.METEHAN SİVRİKAYA 1994 İSTANBUL SU SUPORLARI K. 00:27:61 629
48 TOLGA BAŞAT 1995 ANTALYA KOLEJİ S.K. 00:27:66 627
49 EMRE ERKAN 1994 FERDİ-İSTANBUL 00:27:70 624
50 BARIŞ YILDIZ 1995 GSİM-ATAKÖY-İSTANBUL 00:27:73 623
51 ALİ EMRE AK 1995 FMV IŞIK-İSTANBUL 00:27:74 622
52 FARUK MERİÇ 1994 FIRTINA SLAM-İZMİR 00:27:74 622
53 MURAT KAÇMAZ 1994 YILDIZLAR KOCAELİ 00:27:79 620
54 DENİZ POLAT 1995 ENKA S.K.İSTANBUL 00:27:80 619
55 ENES KOLUMAN 1994 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:27:80 619
56 DORUK DOĞANAY 1995 ENKA S.K.İSTANBUL 00:27:80 619
57 M.ALİ ÇOLAK 1994 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:27:86 616
58 YİĞİT KARAHAN 1994 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:27:90 614
59 MUSTAFA TORAMAN 1995 SAMSUN SU SPORLARI 00:27:97 0
60 AHMET CAN SAK 1994 ENKA S.K.İSTANBUL 00:28:00 0
61 ONUR UÇANOK 1995 GAZİ ÜNİVERSİTESİ-ANKARA 00:28:06 0
62 CANBERK KURŞUNLUOĞLU 1994 DENİZLİSPOR KULÜBÜ 00:28:08 0
63 ARDA TAN 1995 SAMSUN SU SPORLARI 00:28:08 0
64 S.MERT SELAMET 1994 GALATASARAY-İST. 00:28:22 0
65 B.KAAN AKSULU 1995 FENERBAHÇE-İST. 00:28:35 0
66 SAMET HACIOĞLU 1994 SAMSUN FERDİ 00:28:35 0
67 BURAK ATMACA 1995 KOCAELİ YÜZME KULÜBÜ 00:28:37 0
68 BARIŞ İŞMAN 1995 FMV IŞIK-İSTANBUL 00:28:42 0
69 DORUK ORALLI 1994 ANKARA YÜZME KLÜBÜ 00:28:44 0
70 FEHMİCAN USTA 1995 SAMSUN SU SPORLARI 00:28:46 0
71 OSMAN YILMAZ 1994 YILDIZLAR KOCAELİ 00:28:50 0
72 KAAN AKPINAR 1994 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:28:59 0
73 FAİK BEDİİ GÜVEN 1995 HEYBELİADA-İSTANBUL 00:28:64 0
74 B.DENİZ SOFU 1995 HEYBELİADA-İSTANBUL 00:28:69 0
75 DENİZ YANILMAZ 1995 EDİRNE DSİ 00:28:70 0
76 YİĞİTCAN SAAT 1995 SAMSUN SU SPORLARI 00:28:70 0
77 BURAK KOCA 1994 ÇAMLICA S.ANKARA 00:28:73 0
78 ALP KÜÇÜKKÖKDİKEN 1994 GALATASARAY-İST. 00:28:93 0
79 KAAN SARAL 1995 İSTANBUL SU SUPORLARI K. 00:28:94 0
80 KUTAY DEĞER 1994 KURT YÜZME İHTİSAS ANKARA 00:29:01 0
81 YİĞİT TANILKAN 1995 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:29:09 0
82 MAKSİM PANÇENKO 1994 FERDİ-İSTANBUL 00:29:11 0
83 YİĞİT GÜLTEKİN 1994 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:29:14 0
84 BERKANT DURAN 1995 BEYKENT KOLEJİ-İSTANBUL 00:29:55 0
85 BATUHAN GÜR 1995 ÇEVRE SPOR-İSTANBUL 00:29:56 0
86 EGEMEN KARACA 1994 IŞIKKENT SPOR KULÜBÜ 00:29:61 0
87 MELİH KARADENİZ 1995 YILDIZLAR KOCAELİ 00:29:61 0
88 BERK BAŞARAN 1994 ANKARA YENİMAHALLE BELEDİYESİ S.K. 00:30:07 0
89 BORAN BERKE DİKGÖZ 1994 FERDİ-SAMSUN 00:30:07 0
90 BURAK AYGÜN 1995 HEYBELİADA-İSTANBUL 00:30:18 0
91 ARDA AKINSU 1994 ÇAMLICA S.ANKARA 00:30:36 0
92 OSMAN ŞAHİN 1995 BAHÇELİEVLER SU VE DOĞA 00:30:36 0
93 BERK BAHAR 1995 EGE ÜNİ.-İZMİR 00:30:47 0
94 SAİD AKSOY 1995 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:30:54 0
95 FIRAT SEVEN 1995 ÇAMLICA S.ANKARA 00:30:70 0
96 BARIŞ KESKİN 1995 AVRUPA YÜZME İHT-İST 00:30:77 0
97 UĞUR SALİHOĞLU 1994 YENİMAHALLE S.ANKARA 00:30:80 0
98 MERTCAN AKGÜN 1994 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:30:86 0
99 MEHMET BATUHAN ERTAN 1995 FERDİ-İSTANBUL 00:30:87 0
10 MERT AKSU 1994 GSİM-ATAKÖY-İSTANBUL 00:30:90 0
10 MUSTAFA GÖKİSAOĞLU 1995 ADANA ASLANTAŞ SK. 00:30:99 0
10 ONURALP KAFALI 1995 GSİM-ATAKÖY-İSTANBUL 00:31:00 0
10 ÖZGÜR SÜLES 1994 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:31:03 0
10 ÜMİT AKSU 1994 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:31:16 0
10 SARP EREN BİLGİÇ 1995 TSYD-İSTANBUL 00:31:20 0
10 BERKİN YILMAZ 1995 GSİM-ATAKÖY-İSTANBUL 00:31:54 0
10 BERTAN AYAR 1995 ALTAY YÜZME-İZMİR 00:31:56 0
10 AYKUT TORUN 1995 ANKARA ÜNİVERSİTESİ 00:31:68 0
10 BERKAY YAĞCIOĞLU 1995 ALTAY YÜZME-İZMİR 00:31:81 0
11 TAHSİN DENİZ SARAÇ 1995 ALTAY YÜZME-İZMİR 00:31:90 0
11 ŞAMİL METE DEMİRDAK 1995 DENİZLİ YÜZME İHTİSAS SPOR KLÜBÜ 00:31:91 0
11 BATUHAN KURUNÇ 1995 TSYD-İSTANBUL 00:31:95 0
11 M.ENES TALU 1995 GÖLCÜK AKADEMİ-KOCAELİ 00:32:03 0
11 BAKİ ORHAN CUMBUL 1995 DENİZLİ PEV KOLEJİ 00:32:09 0
11 BARIŞ CEM ŞENGÜL 1994 ANKARA YENİMAHALLE BELEDİYESİ S.K. 00:32:11 0
11 ANIL TOPAL 1994 FERDİ-SAMSUN 00:32:11 0
11 ÇAĞTAY ERTÜRK 1995 TDİ-İZMİR 00:32:15 0
11 MAHMUD ARİF KÖLGESİZ 1995 DENİZLİ YÜZME İHTİSAS SPOR KLÜBÜ 00:32:18 0
11 ÇAĞRI ÇINAR 1995 ADANA GENÇLİK SPOR 00:32:22 0
12 KAAN ÜNVER 1995 BİLFEN KOLEJİ-ADANA 00:32:25 0
12 UMUT KURT 1994 ESKİŞEHİR GENÇLİK SPOR 00:32:26 0
12 BURAK TOPRAK 1995 ANKARA YÜZME KLÜBÜ 00:32:39 0
12 BURAK LUŞ 1995 FERDİ-İSTANBUL 00:32:61 0
12 OĞUZ ÇAĞIRAN 1994 TDİ-İZMİR 00:32:62 0
12 YÜKSEL YAMAN 1995 SAMSUN SU SPORLARI 00:32:72 0
12 ÇAĞATAY YÜCEL 1994 ADANA GENÇLİK SPOR 00:32:91 0
12 AHMET SAİD ŞAHİN 1995 KASTAMONU TOPRAKSU GENÇLİK VE 00:32:92 0
12 ROMAN ÖZSOY 1995 FERDİ-İSTANBUL 00:32:92 0
12 SALİH KARAHAN 1995 BAHÇELİEVLER SU VE DOĞA 00:33:08 0
13 BERK TÜRKYILMAZ 1995 FERDİ-İSTANBUL 00:33:09 0
13 BERK GÜNAY 1995 HATAY GENÇLİK S.K. HATAY 00:33:67 0
13 HASAN BEDİRHAN KARABAĞ 1995 FERDİ-İSTANBUL 00:33:97 0
13 ONUR GÜNDOĞDU 1995 GSİM-ATAKÖY-İSTANBUL 00:34:36 0
13 CAN CEYHAN 1994 TDİ-İZMİR 00:34:40 0
13 ARAS ÖZÜTEMİZ 1995 ANKARA YÜZME KLÜBÜ 00:34:91 0
13 ALP DORUK GÜNGÖR 1995 ANKARA BÜYÜK KOLEJ 00:35:84 0
13 YÜCEL ÇOKANGIN 1994 ANKARA YENİMAHALLE BELEDİYESİ S.K. 00:36:28 0
13 ÖMER ARDA SEVÜK 1995 ANKARA YÜZME KLÜBÜ 00:41:80 0
13 FURKAN TORAMAN 1994 İZMİT YÜZME KULÜBÜ 00:45:66 0
14 ÜMİT BÜYÜKKOCA 1995 ANADOLU ÜNİ.-ESKİŞEHİR
Dostları ilə paylaş: |