Doğrudan temiN İhalelerine teklif verecek tüm firmalara ilanen duyrulurYüklə 7,06 Kb.
tarix21.04.2018
ölçüsü7,06 Kb.
#39664

DOĞRUDAN TEMİN İHALELERİNE TEKLİF VERECEK

TÜM FİRMALARA İLANEN DUYRULUR

       Koordinatörlüğümüzce, doğrudan temin yöntemi ile alımı planlanan ve ilanı yapılan tüm mal ve hizmet alımları için BAP Otomasyonu üzerinden ONLİNE teklif alımına geçilecektir.

İstekli firmaların alım sürecine maksimum katılmaları, rekabetin oluşturulması ve şeffaflık misyonumuz doğrultusunda, daha çağdaş, daha pratik ve firmalar açısından daha az maliyetlerle katılımın teminini sağlamak için BAP otomasyonumuz üzerinden Birim Fiyat Teklif Mektupları alınacak ve değerlendirilecektir.

        Firmaların Dikkat Etmesi Gereken Hususlar Şunlardır:1. Bütün teklifler BAP Otomasyon Sistemi üzerinden verilecektir. Faks, posta, elden ve kargo yoluyla gelen teklifler, değerlendirmeye alınmayacaktır.

2. Teklif sahibi firma BAP Otomasyon Sistemine kaydını yaptırmalı ve şifresini (Otomasyona Giriş Kısımından-Firma Yeni Üyelik) oluşturmalıdır. Kendi modülü üzerindeki tüm firma bilgilerini bir defaya mahsus eksiksiz doldurmalı ve bilgilerindeki değişiklikleri derhal güncellemelidir.  Eksik bilgilerin olması halinde firma ihale dışı bırakılacaktır.

3. Firmalar kendi kullanıcı adları (yazmış oldukları e-posta adresi) ve şifreleriyle sisteme giriş yaptıktan sonra CÜBAP İhale İlanları menüsüne girerek, satınalma duyuruları sayfasındaki listeden ilgilendikleri ilanı seçmeli ve  “Teklif Ver” butonu aracılığıyla tekliflerini vermelidir. Teklif sürecini tamamlayabilmek için aşağıdaki adımlardaki işlemlerin yapılması zorunludur.İhale ilanında yer alan malzemenin teknik şartnamesi var ise teknik şartname cevap metni de mutlaka eklenmelidir. Teknik şartnamesi olduğu halde firma tarafından teknik şartnameye cevap yazılmayan ve sisteme eklenmeyen teklifler kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.

a. Teklif mektubunuzun çıktısının alınması

b. Çıktının alınıp, yetkili kişi tarafından ıslak imza atılarak mühürlenmesi ve taranarak resim veya PDF dosyasına dönüştürülmesi

c. Taranan belgenin sisteme geri yüklenmesi

d. Varsa, teklife eklemek istediğiniz diğer dosyaların yüklenmesi (Katalog, Teknik Şartnameye Cevap Metni v. b.)

4. Teklifler ilanda yazılan SON tarih ve saate kadar isteklilerce her zaman verilebilecektir.

5. Son başvuru saati dolduktan sonra sistem aktif hale gelecek ve tüm teklifler o saat ve tarihten sonra değerlendirmeye alınacaktır.

6. Süreç sonunda en iyi teklifi veren ve yeterliğini sağlayan isteklilere, sipariş mektupları da yine BAP Otomasyonu üzerinden gönderilecektir.

7. Sistemsel problemler için iletişim sayfasında yer alan ilgililere derhal ulaşılabilir.

  Bu süreçte yer alan herkese hayırlı ve uğurlu olması dileğiyle…CÜBAP Koordinatörlüğü
Yüklə 7,06 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.genderi.org 2024
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə