Doçentlik Sınav Jüri Üyeleri ile Yardımcı Doçent, Doçent ve Profesör Atama Jürilerinde Görev Alan Öğretim Üyelerine Ödenecek Ücrete İlişkin Usul ve EsaslarYüklə 38,5 Kb.
tarix25.08.2018
ölçüsü38,5 Kb.
#64152FIRAT ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA
01.06.2012 tarihli ve 28310 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 29.05.2012 tarih ve 2012/1 numaralı “Kamu Görevlileri Hakem Kurulu Kararı” nın 23. Maddesi uyarınca “Doçentlik Sınav Jüri Üyeleri ile Yardımcı Doçent, Doçent ve Profesör Atama Jürilerinde Görev Alan Öğretim Üyelerine Ödenecek Ücretlere İlişkin Usul ve Esaslar” uyarınca ödenmesi gereken ücrete esas bilgilerim aşağıdaki gibi olup, ödemenin ilgili banka hesabıma yatırılmasını talep etmekteyim.
2015 mali yılı içerisinde görev aldığım Doçentlik Sınav Jüri Üyeleri ile Yardımcı Doçent, Doçent ve Profesör Atama Jürilerinde Görev Alan Öğretim Üyelerine Ödenecek Ücretlere İlişkin Usul ve Esaslar kapsamına giren jüri üyeliği sayısının (6) altıyı geçmediğini beyan edip (Üniversitelerarası Kurul tarafından yapılan Doçentlik Jüri Görevlendirmeleri dahil), bundan doğabilecek tüm hukuki sorumluluğu kabul ediyorum.
Gereği için bilgilerinize arz ederim.

Adı Soyadı :Tarih : İmza :

ÖDEMENİN YAPILACAĞI ÖĞRETİM ÜYESİNE İLİŞKİN BİLGİLER


Unvanı, Adı, Soyadı
TC Kimlik No.su
Kurumu
Banka Adı, Şubesi Adı ve Kodu
IBAN Hesap Numarası
GSM No / e-mail Adresi
Kümülatif Vergi Matrahı

ATAMA DOSYASINA İLİŞKİN BİLGİLER
Atamanın Çeşidi : Yard.Doç.Ataması Doç.Ataması Prof.Ataması

Adayın Unvanı, Adı-Soyadı :

Jüri Raporunun Tarihi :


JÜRİ ÜYELİĞİ

SAYISI*

ÜAK tarafından yapılan Doçentlik Sınav Jürisi Olarak
Üniversiteler tarafından Yrd.Doç./Doç./Prof. Atama Jürisi Olarak

*Yukarıda belirtilen esasların 4. maddesi 2.bendi gereği; 1 yılda “Doçentlik Sınavı Jüri Üyesi ile Yardımcı Doçent, Doçent ve Profesör Atama Jürisi” olarak en fazla 6 görevlendirme için ücret ödemesi yapılacağından gereklidir.
Yüklə 38,5 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.genderi.org 2024
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə