Ročník 2015-2016 19. Březen 2016
Útvina si domácí prohrou značně zkomplikovala postupové naděje. Hosté z Rokycan naopak posílili svoje šance na postup. Kuželky Aš nadělili hostům z Jáchymova na cestu nepopulárního kanára a jsou krůček od postupu. Slavoj veze body z Hazlova, když nejtěsnějším rozdílem kola porazil domácí o pouhé 4 kuželky. Cheb A i přes dobrý výsledek hostí ze Šabiny o více než 100 kuželek vítězí. V dalším těsném a vyrovnaném utkání vítězí Slavie K. Vary nad hostujícím Holýšovem a má téměř jistou účast i pro další ročník. Sokol Kdyně po první rundě sice prohrávala, no ve zbytku utkání už nedala hostům žádnou šanci. Nic tedy není definitivně rozhodnuto, už příští kolo které bude po Velikonocích hodně napoví.
Západočeská Divize
Sokol Útvina - SKK Rokycany C 4:12 2336-2450 19.03.
Loko. Cheb A - Jiskra Šabina 12:4 2807-2704 19.03.
Kuželky Aš - TJ Jáchymov 16:0 2740-2427 19.03.
Jiskra Hazlov B - Slavoj Plzeň 6:10 2689-2693 19.03.
Slavia K. Vary - Kuželky Holýšov 10:6 2366-2350 19.03.
Sokol Kdyně B - Loko. Cheb B 12:4 2617-2476 19.03.
Tabulka:
1. Kuželky Aš 19 15 0 4 200:104 2617 30
2. SKK Rokycany C 19 13 1 5 179:125 2558 27
3. TJ Slavoj Plzeň 19 12 1 6 179:125 2564 25
4. TJ Sokol Útvina 19 11 0 8 161:143 2561 22
5. TJ Lokomotiva Cheb B 19 11 0 8 157:147 2494 22
6. TJ Sokol Kdyně B 19 10 1 8 162:142 2560 21
7. TJ Lokomotiva Cheb A 19 10 0 9 160:144 2543 20
8. TJ Slavia Karlovy Vary 19 7 2 10 135:169 2517 16
9. Kuželky Holýšov 19 6 2 11 135:169 2538 14
10. TJ Jáchymov 19 6 0 13 127:177 2499 12
11. TJ Jiskra Hazlov B 19 5 0 14 110:194 2501 10
12. TJ Jiskra Šabina 19 4 1 14 119:185 2557 9
TJ Sokol Útvina 2336 4:12 2450 SKK Rokycany C
KŘÍŽ Zdeněk 387 0:2 403 ANDRLÍK Pavel ml.
DOBIÁŠ Jaroslav (*) 339 0:2 372 FŰRST Jaroslav
VESELÝ Stanislav 389 2:0 386 BOHUSLAV Petr
KŘÍŽ Václav 411 0:2 438 FŰRST Václav
HLAVATÝ Vlastimil 388 0:2 449 PROKŮPEK Martin
KŘÍŽ Jan 422 2:0 402 BUREŠ Libor
střídání: od 51. hodu: DOBIÁŠ Jaroslav + PATKAŇ Jaroslav
rozhodčí: PATKAŇ Jaroslav
diváků: 8
TJ Lokomotiva Cheb A 2807 12:4 2704 TJ Jiskra Šabina
DOUŠA František 463 2:0 444 MANĚNOVÁ Monika
KUBÍK Jan 468 0:2 506 BUBLA Miroslav
EICHLER Zdeněk 433 0:2 447 BLÁHA Roman
LIPTÁK Ladislav 488 2:0 433 KAČÍREK Jiří
VYLEŤAL Bohumil 442 2:0 418 BENEŠ Jiří
NOVÁČEK Jiří 513 2:0 456 MANĚNA Bohumil
rozhodčí: LIPTÁK Ladislav
diváků: 9
Kuželky Aš 2740 16:0 2427 TJ Jáchymov
MARŠÁT Ota 449 2:0 353 BLASL Jiří
HURTA Martin 442 2:0 371 BLASLOVÁ Dana
VICZMANDI Tomáš 445 2:0 418 ŽIVNÁ Irena ing.
PILAŘ Václav 473 2:0 453 MONDEK Václav
BULANT Jaroslav 476 2:0 392 KUCHAŘ Martin
JEDLIČKA Petr 455 2:0 440 ŠREK Jiří
rozhodčí: MARŠÁT Ota
diváků: 14
TJ Jiskra Hazlov B 2689 6:10 2693 TJ Slavoj Plzeň
BÍNA Ondřej 440 0:2 471 MÜLLER Michal
BOHMANN Petr 420 0:2 448 OPATRNÝ Jiří
ŠPAČKOVÁ Andrea 438 2:0 427 MÜLLEROVÁ Ljubica
REPČÍK Pavel ml. 462 2:0 446 HOŘEJŠÍ Josef
KOMANCOVÁ Jana 440 0:2 461 HARMÁČEK Petr
REPČÍK Pavel st. 489 2:0 440 HRANÁČ Václav
rozhodčí: REPČÍK Pavel
diváků: 6
TJ Slavia Karlovy Vary 2366 10:6 2350 Kuželky Holýšov
CHMEL Zdeněk 389 2:0 380 LAKSAR Jan
ČERNOHOUS Ondřej 396 2:0 368 KRAUS Vlastimil
PAVLÍK Zdeněk 419 2:0 367 ŠLAJER Stanislav
MITÁČEK Jiří 372 0:2 384 HABLOVEC Jaroslav
ČERNOHOUS Vladimír 388 0:2 412 MYSLÍK Jan
MOJŽÍŠ Martin 402 0:2 439 VDOVEC Josef
rozhodčí: ČERNOHOUS Vladimír
diváků: 2
TJ Sokol Kdyně B 2617 12:4 2476 TJ Lokomotiva Cheb B
KUTIL Jaroslav 434 0:2 435 HEŘMANOVÁ Iveta
KUŽELÍK Václav 413 0:2 419 PIVOŇKOVÁ Lenka
LÖFFELMANN Jaroslav 464 2:0 426 PIVOŇKA Miroslav
HORNOVÁ Olga 388 2:0 382 BERKOVCOVÁ Hana
LÖFFELMANN Filip 474 2:0 397 RAJLICHOVÁ Dagmar
GÖTZ Jiří 444 2:0 417 RAJLICH Petr
rozhodčí: GÖTZ Jiří
diváků: 11
Starty náhradníků:
3. start: BERKOVCOVÁ Hana (Cheb, 19409)
2. start: PATKAŇ Jaroslav (Útvina, 03620)
1. start: KRAUS Vlastimil (Holýšov, 23728), BLASL Jiří (Jáchymov, 15911)
Pořadí jednotlivců:
jméno hráče družstvo celkem plné dorážka chyby poměr kuž. maximum
1. LIPTÁK Ladislav Cheb A 452,5 298,6 153,8 1,6 9 / 9 (543)
2. CIMBALA Radek Sl. K.Vary 451,6 301,9 149,7 3,6 9 / 10 (495)
3. HEŘMANOVÁ Iveta Cheb B 449,8 299,0 150,8 2,3 7 / 10 (556)
4. LÖFFELMANN Jaroslav Kdyně B 448,4 302,5 145,9 3,1 7 / 10 (496)
5. JEDLIČKA Petr Kuželky Aš 448,1 299,1 148,9 1,9 11 / 11 (514)
6. KŘÍŽ Jan Útvina 445,9 300,4 145,5 3,9 10 / 10 (481)
7. KUTIL Jaroslav Kdyně B 444,9 299,5 145,4 3,7 8 / 10 (485)
8. BUBLA Miroslav Šabina 444,1 298,3 145,9 2,4 9 / 9 (506)
9. KŘÍŽ Zdeněk Útvina 444,0 297,2 146,9 4,3 8 / 10 (492)
10. RAJLICH Petr Cheb B 444,0 297,8 146,3 2,3 8 / 10 (507)
11. BULANT Jaroslav Kuželky Aš 442,4 297,4 145,0 3,2 11 / 11 (497)
12. HURTA Martin Kuželky Aš 442,0 300,8 141,1 4,3 11 / 11 (486)
13. LÖFFELMANN Filip Kdyně B 440,7 299,6 141,1 3,4 10 / 10 (501)
14. BUREŠ Libor Rokycany C 438,8 289,5 149,2 2,9 8 / 8 (482)
15. MOJŽÍŠ Martin Sl. K.Vary 438,7 292,7 145,9 3,0 10 / 10 (466)
16. MANĚNA Bohumil Šabina 437,8 295,7 142,2 3,5 8 / 9 (489)
17. MONDEK Václav Jáchymov 437,7 297,0 140,7 3,3 9 / 10 (474)
18. NOVÁČEK Jiří Cheb A 434,8 293,5 141,2 3,0 6 / 9 (513)
19. HOŘEJŠÍ Josef Sj. Plzeň 434,1 297,3 136,7 4,0 10 / 11 (481)
20. MARŠÁT Ota Kuželky Aš 433,7 292,3 141,5 3,9 9 / 11 (490)
21. HABLOVEC Jaroslav Holýšov 433,3 294,2 139,1 4,1 10 / 10 (466)
22. ANDRLÍK Pavel ml. Rokycany C 433,2 293,6 139,6 5,5 8 / 8 (488)
23. SOLÍN Jaroslav Kuželky Aš 431,4 293,1 138,3 3,9 8 / 11 (468)
24. HLAVATÝ Vlastimil Útvina 431,2 289,8 141,3 3,9 10 / 10 (462)
25. VDOVEC Josef Holýšov 431,0 291,9 139,1 4,7 10 / 10 (485)
26. HARMÁČEK Petr Sj. Plzeň 429,9 295,6 134,3 5,5 11 / 11 (469)
27. KUČERA Pavel Šabina 428,4 294,2 134,2 4,6 8 / 9 (452)
28. GÖTZ Jiří Kdyně B 427,9 295,9 132,0 4,8 9 / 10 (480)
29. HRANÁČ Václav Sj. Plzeň 426,9 297,6 129,3 6,2 10 / 11 (469)
30. HORNOVÁ Olga Kdyně B 426,8 293,0 133,8 6,6 8 / 10 (485)
31. MÜLLER Michal Sj. Plzeň 426,5 291,0 135,5 5,3 11 / 11 (471)
32. PILAŘ Václav Kuželky Aš 426,4 298,0 128,4 6,4 9 / 11 (473)
33. DOBIÁŠ Jaroslav Útvina 426,0 295,0 130,9 5,4 10 / 10 (451)
34. OPATRNÝ Jiří Sj. Plzeň 425,8 295,8 130,0 6,7 11 / 11 (467)
35. KUBÍK Jan Cheb A 425,1 292,4 132,8 4,4 7 / 9 (474)
36. LAKSAR Jan Holýšov 424,8 292,8 131,9 4,8 8 / 10 (477)
37. MÜLLEROVÁ Ljubica Sj. Plzeň 424,7 289,9 134,8 5,1 11 / 11 (484)
38. BÍNA Ondřej Hazlov B 424,3 294,8 129,4 6,2 8 / 9 (481)
39. ŽIVNÁ Irena ing. Jáchymov 424,1 289,1 135,1 4,2 10 / 10 (452)
40. ŠREK Jiří Jáchymov 423,9 292,3 131,6 4,6 9 / 10 (463)
41. BRÁNICKÝ Pavel Hazlov B 423,8 292,3 131,5 6,3 7 / 9 (478)
42. BLÁHA Roman Šabina 423,3 299,9 123,4 6,1 9 / 9 (467)
43. FŰRST Jaroslav Rokycany C 423,1 290,9 132,2 5,2 8 / 8 (487)
44. BENEŠ Jiří Šabina 422,9 289,9 133,0 5,4 8 / 9 (463)
45. VICZMANDI Tomáš Kuželky Aš 420,9 294,8 126,1 5,8 8 / 11 (455)
46. DOUŠA František Cheb A 420,4 287,2 133,2 5,0 9 / 9 (505)
47. MYSLÍK Jan Holýšov 420,1 287,3 132,7 4,3 7 / 10 (506)
48. LAKSAR Milan Holýšov 418,7 297,3 121,4 9,1 7 / 10 (472)
49. EICHLER Zdeněk Cheb A 417,0 292,1 125,0 7,3 9 / 9 (465)
50. REPČÍK Pavel ml. Hazlov B 416,8 288,0 128,8 7,9 8 / 9 (469)
51. REPČÍK Pavel st. Hazlov B 414,9 291,3 123,6 7,6 7 / 9 (489)
52. VESELÝ Stanislav Útvina 414,5 284,5 130,0 6,5 9 / 10 (433)
53. ŠŤASTNÝ Jiří Rokycany C 414,1 286,9 127,2 7,6 6 / 8 (470)
54. MITÁČEK Jiří Sl. K.Vary 412,7 282,7 130,1 5,6 9 / 10 (444)
55. HLAVATÝ Zdeněk Jáchymov 412,2 285,9 126,3 7,7 7 / 10 (457)
56. PAVLÍK Zdeněk Sl. K.Vary 412,1 286,4 125,7 6,9 10 / 10 (435)
57. RAJLICHOVÁ Dagmar Cheb B 411,1 288,8 122,4 7,4 10 / 10 (467)
58. KŘÍŽ Václav Útvina 410,6 285,5 125,1 7,3 9 / 10 (465)
59. KOMANCOVÁ Jana Hazlov B 410,4 285,9 124,4 7,6 7 / 9 (446)
60. ŠPAČKOVÁ Andrea Hazlov B 409,3 285,7 123,6 7,2 9 / 9 (458)
61. ŠLAJER Stanislav Holýšov 409,2 282,5 126,8 6,0 10 / 10 (444)
62. STRNAD Václav Cheb B 409,0 281,4 127,6 5,3 9 / 10 (509)
63. PIVOŇKA Miroslav Cheb B 408,9 279,9 129,0 6,5 10 / 10 (491)
64. ČERNOHOUS Vladimír Sl. K.Vary 408,6 287,7 120,9 8,9 8 / 10 (440)
65. KUCHAŘ Martin Jáchymov 407,6 280,2 127,5 7,2 10 / 10 (470)
66. ČERNOHOUS Ondřej Sl. K.Vary 407,3 285,9 121,4 8,3 9 / 10 (432)
67. MANĚNOVÁ Monika Šabina 405,0 286,3 118,7 8,6 8 / 9 (444)
68. KUŽELÍK Václav Kdyně B 404,6 282,7 121,8 7,8 8 / 10 (484)
69. PIVOŇKOVÁ Lenka Cheb B 402,5 282,9 119,5 6,3 10 / 10 (511)
70. BLASLOVÁ Dana Jáchymov 402,1 283,5 118,6 7,5 10 / 10 (441)
71. BOHUSLAV Petr Rokycany C 401,6 282,4 119,2 8,1 7 / 8 (431)
72. LÖFFELMANNOVÁ Jaroslava Kdyně B 401,6 285,8 115,7 8,6 8 / 10 (434)
73. VYLEŤAL Bohumil Cheb A 401,4 282,7 118,7 9,0 9 / 9 (469)
PAUCH Josef Rokycany C 470,9 314,8 156,1 2,0 1 / 8 (504)
GLADAVSKÁ Helena Cheb A 463,0 295,0 168,0 0,0 1 / 9 (463)
FŰRST Václav Rokycany C 455,9 307,2 148,7 2,9 5 / 8 (492)
CHRASTIL Josef Cheb A 449,0 301,0 148,0 4,0 1 / 9 (449)
PROKŮPEK Martin Rokycany C 446,1 293,6 152,5 2,1 5 / 8 (484)
BENEŠ Petr Šabina 444,4 302,4 142,0 4,3 2 / 9 (480)
BERKOVCOVÁ Hana Cheb A 444,0 279,0 165,0 2,0 1 / 9 (444)
ŠETERLE Daniel Holýšov 442,8 303,0 139,8 3,7 4 / 10 (502)
BULANT Jaroslav Hazlov B 441,6 298,1 143,5 4,2 5 / 9 (479)
FIDRANT Josef Kdyně B 439,5 300,0 139,5 7,5 2 / 10 (470)
ENŽL Zdeněk Rokycany C 438,8 293,8 145,0 4,8 1 / 8 (479)
KUBŠ Filip Holýšov 435,3 306,8 128,5 6,8 2 / 10 (451)
KREUTZER Josef ml. Sj. Plzeň 435,0 304,0 131,0 6,0 1 / 11 (435)
KŘÍŽ Václav Útvina 435,0 319,0 116,0 8,0 1 / 10 (435)
GLADAVSKÁ Helena Cheb B 434,0 287,0 147,0 6,0 1 / 10 (434)
FINDEJSOVÁ Lenka Sj. Plzeň 431,5 299,5 132,0 5,0 2 / 11 (440)
MOULIS Ladislav Rokycany C 431,0 297,6 133,4 4,9 3 / 8 (509)
BERKOVCOVÁ Hana Cheb B 425,6 285,5 140,1 2,9 2 / 10 (478)
UTÍKALOVÁ Karoline Hazlov B 425,0 293,5 131,5 7,5 2 / 9 (433)
ČEGAN Vlastimil Jáchymov 424,0 277,0 147,0 6,0 1 / 10 (424)
VLČEK Miroslav Jáchymov 423,5 289,8 133,8 4,0 2 / 10 (430)
PYTLÍKOVÁ Jana Kdyně B 423,0 280,0 143,0 3,0 1 / 10 (423)
KOTROUŠOVÁ Jana Sj. Plzeň 422,0 304,0 118,0 2,0 1 / 11 (422)
KAČÍREK Jiří Šabina 421,4 294,7 126,7 7,7 5 / 9 (433)
ŠLAJER Jiří Holýšov 421,0 292,0 129,0 5,0 1 / 10 (421)
BOHMANN Petr Hazlov B 419,5 292,7 126,8 8,8 3 / 9 (437)
DOHNAL Jiří Kdyně B 419,0 304,0 115,0 8,0 1 / 10 (419)
MARTÍNEK Miroslav Holýšov 417,0 296,0 121,0 11,0 1 / 10 (417)
VARMUŽA Bedřich Rokycany C 416,0 285,0 131,0 6,0 1 / 8 (416)
JANOUCH Jakub Holýšov 411,5 292,0 119,5 10,0 2 / 10 (413)
NOVÁČEK Josef Cheb A 410,0 299,0 111,0 13,0 1 / 9 (410)
JAROŠ Jiří Cheb A 407,5 277,0 130,5 4,5 2 / 9 (429)
Nejbližší zápasy:
20. kolo
02.04.16 so 09:00 TJ Lokomotiva Cheb B - TJ Slavia Karlovy Vary
02.04.16 so 09:00 Kuželky Holýšov - TJ Jiskra Hazlov B
02.04.16 so 09:00 TJ Slavoj Plzeň - TJ Jáchymov
02.04.16 so 09:00 TJ Jiskra Šabina - SKK Rokycany C
02.04.16 so 14:00 TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Útvina
02.04.16 so 14:00 Kuželky Aš - TJ Lokomotiva Cheb A
NEJ 19. KOLA:
|
|
|
Plné:
|
330
|
Repčík Pavel v Hazlově
|
Dorážka:
|
197
|
Nováček Jiří v Chebu
|
Chyby:
|
0
|
Douša František, Lipták Ladislav, Maněna Bohumil
|
BOREC NA KONEC :
Nováček Jiří výkonem 513,(dorážka 197, chyby 1)
Bok Karel
předseda STK PlKKS
bokkarel@seznam.cz
Dostları ilə paylaş: |