NV Olomouc 10. 1. 2009
Rozhodčí: Leoš Jančík
psi třída dorostu:
Daggo Rea Silva - VN1
(Cesare x Britanica Rea Silvia)
Gaston Miss Mallorca - N2
(Schimanski del Rosso Malpelo x Beauty Miss Malorca)
Kaspro Cacobes – vyloučen
(Brutus x Evelyn Della Porti Dipinta)
psi třída mladých:
Agbar Ivamir - D
(Adaro Mao Dao x Haikou Cacobes)
Alesandro od Žárovického háje - V2
(Nicolas Del-Orte x Clea z Opatovského záhoří)
Arany Ivamir - VD4
(Adaro Mao Dao x Haikou Cacobes)
Athos Ivamir - VD
(Adaro Mao Dao x Haikou Cacobes)
Avenger Czech Velvet - nenastoupil
(Ch. Dalí x Black Lady Beroan Bohemia Corso)
Norbo Mao-Dao - VD3
(Nicolas Del-Orte x Annie Mao Dao)
Woody Černý Šaolin - V1, CAJC
(Nicolas Del-Orte x Ebonny Černý Šaolin)
psi mezitřída:
Dy Beer Miss Mallorca - V1, CAC
(Schimanski del Rosso Malpelo x Barcelona Mao-Dao)
Lexus Mao-Dao - V2, Res. CAC
(Robespierre Degli Elmi x Annie Mao Dao)
Sorbon Černý Šaolin - nenastoupil
(Nicolas Del-Orte x Ebonny Černý Šaolin)
psi třída otevřená:
Carda Atison – nenastoupil
(Argot x Ch. Athina Cacobes)
Quaros Černý Šaolin – V1, CAC
(Peek corso z Máchova kraje x Agátha Černý šaolín)
psi třída vítězů:
Garcia Corso of Bajer - V1, CAC, NV, BOB
(Argot x Eliška Georg)
feny třída dorostu:
Kelly z Koláčkova ranče - N1
(Majosháza-Réme Astor x Eva de Corso z Máchova kraje)
feny třída mladých:
Airin Fortunaterose - VD3
(Argo Miss Mallorca x Faiton Mao Dao)
Atlantis od Žárovického háje - V1, CAJC
(Nicolas Del-Orte x Clea z Opatovského Záhoří)
Fatima Buffy z Hrdlořez - V2
(Gucci Georg x Buffy Michel z Vinesoty)
Naomi Mao-Dao - nenastoupila
(Nicoals Del-Orte x Annie Mao Dao)
feny mezitřída:
Andromeda od Žárovického háje – V2, Res. CAC
(Nicolas Del-Orte x Clea z Opatovského Záhoří)
Triniti Černý Šaolin – V1, CAC
(Nicolas Del-Orte x Agátha Černý šaolín)
feny třída otevřená:
Beatrice Atison - nenastoupila
(Argot x Athina Cacobes)
Black Lady Beroan Bohemia Corso - V1, CAC, NV
(Griko x Ch. Nendy Corso z Máchova kraje)
Harijana Cacobes - D
(Brutus x Evelyn della Porta Dipinta)
Issis Černý Šaolin - nenastoupila
(Athos x Avlanche Černý Šaolin)
feny třída vítězů:
Belinda Bohemia Corso - V1, CAC
(Griko x Nendy Corso z Máchova kraje)
Berta Atison - V2, Res. CAC
(Argot x Athina Cacobes)
Dostları ilə paylaş: |