Gimnazjaliści - laureaci i finaliści konkursów kuratoryjnych oraz laureaci olimpiad dla Gimnazjum , którzy będą brać udział w uroczystości i zostaną wyróżnieni dyplomami:
-
BEATA DRZYZGA III B LAUREATKA z j. polskiego, historii, biologii
-
MACIEJ LISAK III B LAUREAT z j, angielskiego, fizyki, matematyki
-
MACIEJ ĆWIĘKA III B LAUREAT z matematyki, informatyki
FINALISTA z j. angielskiego, fizyki
-
ADAM SOCHA II B LAUREAT z fizyki, matematyki
-
MACIEJ SANOCKI III B LAUREAT z fizyki, matematyki
-
KINGA PÓŁCHŁOPEK III B LAUREATKA z j, hiszpańskiego
FINALISTKA z j. polskiego, j. angielskiego, biologii
-
MAGDALENA SŁABY III B LAUREATKA z fizyki
FINALISTKA z j. polskiego, j. angielskiego
-
DOMINIK WALISZEWSKI III B LAUREAT z matematyki, finalista z fizyki
-
MACIEJ ULIASZ III A LAUREAT z fizyki finalista z j. angielskiego
-
MATEUSZ KURAŚ III B LAUREAT z informatyki, finalista z j. angielskiego
-
JAKUB DOBOSZ III A LAUREAT z historii
-
KATARZYNA STELIGA II B LAUREATKA z j. angielskiego
-
ŁUKASZ SABIK II B LAUREAT z biologii
-
ALEKSANDRA ZAJĄC III B FINALISTKA z j. francuskiego, biologii, geografii, matematyki
-
FILIP MISIAK III B FINALISTA z j. angielskiego, fizyki, geografii, matematyki
-
DAWID SKROK II B LAUREAT z fizyki, FINALISTA z j. angielskiego, j. hiszpańskiego,
-
MONIKA BYSIEWICZ II B FINALISTKA z fizyki, matematyki
-
JAGODA BARSZCZEWSKA III B FINALISTKA z j. polskiego, chemii
19. ZUZANNA KANIA II B FINALISTKA z j. niemieckiego, fizyki
20. OLGA KRZYSZTOF II B FINALISTKA z geografii
21. PIOTR TRZEMŻALSKI II C FINALISTA z geografii
22 JULIA JARACZ II A FINALISTKA z j. hiszpańskiego
23 WIKTOR NGUYEN III B FINALISTA z matematyki
24 KAROLINA SUROWIEC II C FINALISTKA z j. polskiego
25 NATALIA KAWALEC’ II A FINALISTKA z j. polskiego
26 DOMINIKA BŁAŻ II C FINALISTKA z j. polskiego
27 WERONIKA JURCZYK II B FINALISTKA z j. polskiego
28 KAROLINA SIKORA III A FINALISTKA z chemii
29 EMILIA JURCZYK III A FINALISTKA z biologii
30 JAGODA SMOLIŃSKA II C FINALISTKA z biologii
31 KACPER PELCZARSKI III B FINALISTA z fizyki
32 KACPER PASZEK III B FINALISTA z fizyki
33 OMINIKA WYSZYŃSKA III B finalistka z fizyki
34. KACPER DWERNICKI -- II B -- laureat Ogólnopolskiego Konkursu Losy
Żołnierza i Dzieje Oręża polskiego
35. KINGA BUKOWCZYK --- III B -- laureatka Olimpiady Przedsiębiorczości
Dostları ilə paylaş: |