Alkan klub horských športov



Yüklə 111,15 Kb.
tarix07.11.2017
ölçüsü111,15 Kb.
#9042






Alkan klub horských športov, mesto Vysoké Tatry a SBS
V.ročník ZIP CUP behu na Chatu pri Zelenom Plese

Miesto : Kežmarská Biela voda Dátum : 12.06.2010

Disciplína : Beh do vrchu 7700m

VÝSLEDKOVÁ LISTINA / RESULTS

Meranie časov : ALGE - Petran

Počasie : jasno Teplota vzduchu : 24 °C
KATEGÓRIA : dorastenky

---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

1 237 MIKULÁŠOVÁ Veronika 1994 HK James LH 00:59:23.0 00:00:00.0 183


2 133 HOŠEKOVÁ Vanda 1996 KBL Jasná LM 00:59:54.8 00:00:31.8 190
3 136 BEŤKOVÁ Veronika 1996 KBL Jasná LM 01:09:43.3 00:10:20.3 240
135 MRÁZOVÁ Ivana 1995 KBL Jasná LM 01:09:43.3 00:10:20.3 240
5 13 ŇAŇOVÁ Lucia 1997 HC Topolčany 01:13:25.6 00:14:02.6 253
6 76 FRANCLOVÁ lucia 1994 ŠKP BB 01:25:01.5 00:25:38.5 259
7 32 ŠVEDOVÁ Laura 1999 UMB B.B. 01:34:11.1 00:34:48.1 262
KATEGÓRIA : dorastenci

---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

1 97 POLOVKA Peter 1995 šk www.skialp 00:48:35.1 00:00:00.0 82


2 504 BREHOVSKÝ mário 1995 ŠKP Čadca 00:50:56.8 00:02:21.7 109
3 30 HUDÁK Ľuboš 1994 BK St.Lubovňa 00:54:42.1 00:06:07.0 140
4 134 ŠIARNIK Jakub 1994 KBL Jasná 00:55:39.7 00:07:04.6 146
5 77 FRANCL Martin 1995 ŠKP BB 00:58:38.2 00:10:03.1 171
6 51 TROPP Matej 1995 Poprad 00:59:03.4 00:10:28.3 176
7 89 DRAHOVSKÝ Tadeáš 1997 SBR Piešťany 00:59:53.4 00:11:18.3 189
8 142 VRBENSKÝ matej 1997 ŠK Štrba 01:04:43.9 00:16:08.8 217
137 MIKUŠ Ján 1998 KBL Jasná LM 01:04:43.9 00:16:08.8 217
10 90 DRAHOVSKÝ Benjamín 2001 SBR Piešťany 01:10:23.0 00:21:47.9 242

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Kežmarská Biela voda, 12.06.2010 strana 1 ALGE - Petran

Data processing: František TOMAN tel. 0908927883

www.casomierapt.sk
KATEGÓRIA : juniorky

---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

1 107 VITOVIČOVÁ Jarmila 1992 Obal Serv KE 00:58:30.5 00:00:00.0 169


2 192 STYKOVÁ Mária 1992 Horoklub BB 01:04:00.6 00:05:30.1 213
3 248 PIATRIKOVÁ Barbora 1993 ŠKP BB 01:12:11.7 00:13:41.2 246
4 193 VOLNÁROVÁ veronika 1992 Horoklub BB 01:12:12.0 00:13:41.5 247
KATEGÓRIA : juniori

---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

1 2 NOVOTNÝ Michal 1991 ŠKP Š.Pleso 00:39:31.9 00:00:00.0 8


2 95 LONSKÝ jakub 1991 Orava D.Kubín 00:41:58.1 00:02:26.2 18
3 215 REPÁK Erik 1991 BKO Vyšná Myšľa 00:44:22.6 00:04:50.7 34
4 203 KUBEJ Tomáš 1992 AC N.Zámky 00:44:41.9 00:05:10.0 36
5 3 KOPLÍK Jerguš 1992 ŠKP Š.Pleso 00:44:43.4 00:05:11.5 39
6 67 LONSKÝ Rafael 1993 ŠK Meteor DK 00:44:56.2 00:05:24.3 44
7 189 LITVAJ Marek 1991 BS Tatr.Turany 00:44:56.5 00:05:24.6 45
8 160 VÝŠKRABKA marek 1992 AK Baník Prievi 00:47:50.2 00:08:18.3 76
9 177 PETRAS Lukáš 1991 KP Poprad 00:55:40.5 00:16:08.6 147
10 60 SABELA Michal 1991 BK Ráztočno 00:56:46.8 00:17:14.9 158
11 197 GATIAL Tomáš 1991 Mladosť Zvolen 01:09:37.5 00:30:05.6 239
KATEGÓRIA : ženy A

---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

1 226 MERKOVÁ Martina 1979 AŠK Grafobal SK 00:47:24.2 00:00:00.0 70


2 247 KALINOVÁ Ľubomíra 1982 VŠC Dukla BB 00:48:19.0 00:00:54.8 79
3 111 STANOVČÁKOVÁ Zuzana 1981 MŠK Vranov 00:49:05.5 00:01:41.3 86
4 180 JOHANSEN Katarína 1976 ŠKP Š.Pleso 00:49:21.3 00:01:57.1 89
5 249 KAMENSKÁ Lucia 1981 B.Bystrica 00:50:31.1 00:03:06.9 101
6 56 FAŠUNGOVÁ Petra 1990 AK Baník Priev. 00:50:41.4 00:03:17.2 106
7 8 KLIMKOVÁ Lucia 1989 ŠKP Š.Pleso 00:50:45.4 00:03:21.2 107
8 139 POLÁČKOVÁ Patrícia 1988 Martin 00:53:52.7 00:06:28.5 133
9 183 POTANČOKOVÁ michaela 1979 B.Bystrica 00:55:04.0 00:07:39.8 143
10 27 SOKOLOVÁ Daniela 1978 Alkan klub HŠ 00:56:13.4 00:08:49.2 156

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Kežmarská Biela voda, 12.06.2010 strana 2 ALGE - Petran

Data processing: František TOMAN tel. 0908927883

www.casomierapt.sk
---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

11 78 JATINOVÁ Silvia 1979 Motoklun VMB BB 00:56:23.0 00:08:58.8 157
12 196 VESELÁ Lucia 1986 00:58:30.7 00:11:06.5 170
13 100 ZGODAVOVA Daniela 1977 01:01:13.5 00:13:49.3 199
14 123 ZAVACKÁ Barbora 1987 St.Ľubovňa 01:06:20.2 00:18:56.0 226
15 234 GABČÍKOVÁ Martina 1978 TJ Biela Stopa 01:07:11.4 00:19:47.2 229
16 200 BURIANINOVÁ Tatiana 1979 01:07:12.0 00:19:47.8 230
17 194 JEŽOVIČOVÁ Eva 1990 Mladosť Zvolen 01:12:55.3 00:25:31.1 251
18 37 ŠVEDOVÁ Paulína 1983 UMB B.Bystrica 01:33:50.0 00:46:25.8 261
KATEGÓRIA : ženy B

---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

1 503 BALOŠÁKOVÁ Anna 1961 ŠKP Čadca 00:50:15.0 00:00:00.0 94


2 88 DRAHOVSKÁ Katarína 1975 SBR Piešťany 00:54:27.4 00:04:12.4 138
3 31 LEŠČINSKÁ Jarmila 1975 BK St.Ľubovňa 00:59:19.5 00:09:04.5 182
4 159 VYŠINOVÁ Iveta 1961 Karl.Vary 01:01:25.0 00:11:10.0 201
5 116 BOŽOVÁ Danica 1963 AO Svit 01:02:51.3 00:12:36.3 207
6 81 FRANCLOVÁ Beáta 1973 ŠKP BB 01:03:11.3 00:12:56.3 208
7 92 SLOBODOVÁ Jarmila 1965 Pohr.Poloma 01:04:05.2 00:13:50.2 214
8 39 GREXOVÁ Diana 1972 OÚ Hor. Lehota 01:06:16.0 00:16:01.0 225
9 34 ŠVEDOVÁ Diana 1972 UMB B.B. 01:08:33.9 00:18:18.9 234
10 155 KNOTKOVÁ Jana 1972 Revúca 01:12:35.4 00:22:20.4 248
11 93 BOBÁKOVÁ Alena 1974 01:12:55.2 00:22:40.2 250
12 400 BENČOVÁ Andrea 1965 T.U.Pohoda BA 01:14:03.2 00:23:48.2 254
13 238 BELICOVÁ Katarína 1969 skialp4U 01:14:26.5 00:24:11.5 255
KATEGÓRIA : ženy C

---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

1 59 BUDINSKÁ Eva 1956 OÚ Poluvsie 00:55:19.9 00:00:00.0 144


2 190 HRIVNÁKOVÁ Katarína 1960 Diviacka N.Ves 00:58:26.9 00:03:07.0 168
3 50 BERNÍKOVÁ Eva 1959 Cyklosun SNV 01:04:08.1 00:08:48.2 215

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Kežmarská Biela voda, 12.06.2010 strana 3 ALGE - Petran

Data processing: František TOMAN tel. 0908927883

www.casomierapt.sk

KATEGÓRIA : ženy D

---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

1 235 STAROŇOVÁ Anna 1948 LK Opalisko ZP 01:03:49.7 00:00:00.0 210


2 75 MARCIBÁLOVÁ Mária 1934 KKM 01:18:08.6 00:14:18.9 258
3 40 BAJČIOVÁ Ľudmila 1945 Vatra B.B. 01:33:09.0 00:29:19.3 260
KATEGÓRIA : muži A

---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

1 23 DÁVIDÍK Marián 1977 Kobra BA 00:36:31.0 00:00:00.0 1


2 108 URBAN Jozef 1986 Obalservis KE 00:37:25.2 00:00:54.2 2
3 149 GALOVIČ Rastislav 1982 MK Rajec 00:38:12.0 00:01:41.0 3
4 122 POCKĽAN Ján 1973 ŠK Hrachovo 00:38:56.2 00:02:25.2 4
5 131 MATANIN Marcel 1973 Sl.Kajňa 00:39:08.8 00:02:37.8 5
6 181 GAZDARICA Tomáš 1976 Malinô skialp 00:39:49.9 00:03:18.9 9
7 153 ZAPALAČ Martin 1986 ISRT 00:40:01.3 00:03:30.3 10
8 86 ČALADÍK Michal 1983 BK Pyxida Č.Kla 00:40:26.0 00:03:55.0 11
9 128 GRIGER Ľubomír 1978 ŠT Hritz 00:41:00.1 00:04:29.1 13
10 96 ANTOLÍK Matúš 1990 Copyservis LM 00:41:00.3 00:04:29.3 14
11 241 VYHNIČKA Kamil 1979 Beluša 00:41:17.1 00:04:46.1 15
12 146 STYK Ondrej 1990 Horoklub BB 00:41:41.2 00:05:10.2 16
13 1 MALÁK Michal 1980 ŠKP Š.Pleso 00:41:44.3 00:05:13.3 17
14 221 KOCIAN Konštantín 1990 SK Vital BA 00:42:02.5 00:05:31.5 19
15 505 JAMBRICH Vladimír 1987 Sokol Telgart 00:42:12.6 00:05:41.6 22
16 110 ŽAKAROVSKÝ Peter 1985 00:42:21.9 00:05:50.9 23
17 212 ŽUFFA Zdeno 1980 V.Poruba 00:42:32.6 00:06:01.6 24
18 83 VNENČÁK Matúš 1988 MR Skialp.Popra 00:42:46.6 00:06:15.6 26
19 405 SUMERLING Štefan 1971 Stez SNV 00:42:53.4 00:06:22.4 27
20 4 BENKA-RYBÁR Ondrej 1982 ŠKP Š.Pleso 00:43:03.5 00:06:32.5 29
21 174 PAWSKI Wawrzyniec 1984 zakopane 00:44:01.3 00:07:30.3 32
22 45 PALGUTA Ľuboslav 1978 KB TU Zvolen 00:44:42.3 00:08:11.3 37
23 117 VARECHA Vladimír 1989 Gymn. Lipany 00:44:43.2 00:08:12.2 38
24 243 KAŇA František 1975 Kežmarok 00:44:45.8 00:08:14.8 40

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Kežmarská Biela voda, 12.06.2010 strana 4 ALGE - Petran

Data processing: František TOMAN tel. 0908927883

www.casomierapt.sk
---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

25 16 SIKORA Michal 1978 Nowy Targ 00:44:50.5 00:08:19.5 42
26 119 VIŠŇOVSKÝ Tomáš 1987 Bike club lipan 00:44:53.2 00:08:22.2 43
27 54 ONDREJ Michal 1986 Bratislava 00:45:00.4 00:08:29.4 46
28 403 HOLY Pawel 1976 Zakopané 00:45:07.6 00:08:36.6 49
29 52 MALIČKÝ Martin 1971 Terryho chata 00:45:52.7 00:09:21.7 51
30 220 ŠILÍK Andrej 1987 BK Skalica 00:45:53.6 00:09:22.6 52
31 28 KOSTKA Pavol 1973 00:46:14.0 00:09:43.0 55
32 162 NOVÁK Roman 1974 James Spiš 00:46:19.7 00:09:48.7 56
33 85 GARAJ Peter 1989 BK Pyxida Č.Kla 00:46:22.7 00:09:51.7 57
34 246 ŠOLTÝS Milan 1972 Batizovce 00:46:27.0 00:09:56.0 58
35 179 BOBULA Vladimír 1972 TJ Iľanovo 00:46:40.6 00:10:09.6 61
36 244 PLICHTA Miroslav 1978 Dobšiná 00:46:53.5 00:10:22.5 62
37 98 HLUŠEK Peter 1984 TJ Sl.Skalité 00:46:55.2 00:10:24.2 63
38 129 DURAČINSKÝ Peter 1982 Poprad 00:47:03.2 00:10:32.2 65
39 219 ŠILÍK Ivan 1990 BK Skalica 00:47:07.5 00:10:36.5 67
40 207 PAVLÍK Ivan 1978 KBBS Tur.Teplic 00:47:21.0 00:10:50.0 69
41 12 VRŽDIAK Rastislav 1972 ŠKP KBL Martin 00:47:27.4 00:10:56.4 71
42 210 TOMAHOGH Ján 1978 KBBS Tur.Teplic 00:47:31.9 00:11:00.9 72
43 507 KAČMARČÍK Tomáš 1975 00:47:35.9 00:11:04.9 73
44 140 POLÁČEK Ivan 1986 Žilina 00:47:37.1 00:11:06.1 74
45 145 KRASŇAN Štefan 1982 Alkan 00:48:21.5 00:11:50.5 80
46 82 ŠITÁR Tomáš 1987 LM Demolex Bard 00:48:38.1 00:12:07.1 83
47 132 ROVŇÁK Ján 1977 Vranovs.Vydry 00:48:50.9 00:12:19.9 85
48 126 GOLIÁN Juraj 1978 Bratislava 00:49:21.1 00:12:50.1 88
49 231 FEDOR Jozef 1971 Sp.Bystré 00:50:03.0 00:13:32.0 93
50 66 ZAVACKÝ Filip 1988 Dolný Smokovec 00:50:24.4 00:13:53.4 99
51 216 MICHNA Martin 1984 Trian šk UMB 00:50:37.8 00:14:06.8 103
52 175 HRUŠKA Martin 1981 00:50:39.5 00:14:08.5 104
53 230 VAŠKO Ivan 1975 ŠK Arching 00:50:52.4 00:14:21.4 108
54 147 VOLNÁR Peter 1988 Horoklub UMB BB 00:50:59.1 00:14:28.1 110
55 6 UJLAKY Martin 1986 JAKA Ski KE 00:51:14.2 00:14:43.2 113

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Kežmarská Biela voda, 12.06.2010 strana 5 ALGE - Petran

Data processing: František TOMAN tel. 0908927883

www.casomierapt.sk
---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

56 211 HORVÁT marián 1976 Dubnica N.Váhom 00:51:14.7 00:14:43.7 114
57 5 HOLIENČÍK Stanislav 1981 ŠKP Š.Pleso 00:51:27.8 00:14:56.8 116
58 151 LETKO Miroslav 1981 Manín PB 00:52:10.2 00:15:39.2 118
59 11 KOLESÁR Patrik 1986 TJ Štart Kežmar 00:52:10.3 00:15:39.3 120
60 115 VIŠŇOVSKÝ Lukáš 1985 ADZ FLY Sabinov 00:52:10.7 00:15:39.7 121
61 169 BLAŠČÍK Tomáš 1982 L.mikuláš 00:52:10.8 00:15:39.8 122
62 209 KRUPPA Martin 1980 KBBS Tur.Teplic 00:52:22.3 00:15:51.3 123
63 53 KENPRA Juraj 1986 Sl.skauting 00:52:24.8 00:15:53.8 124
64 240 LENČÉŠ Marek 1988 00:52:39.5 00:16:08.5 125
65 172 JAŠ Martin 1976 Pov.Bystrica 00:52:51.1 00:16:20.1 126
66 500 MAGUTH Eduard 1971 Poprad 00:53:15.1 00:16:44.1 128
67 224 NEUPAUER Marian 1983 Sp.Nová Ves 00:53:36.4 00:17:05.4 131
68 61 JELLÚŠ františek 1980 BS Tatr.Turany 00:54:10.7 00:17:39.7 136
69 501 LIŠTINSKÝ Ján 1980 Hrom do piecky 00:54:28.4 00:17:57.4 139
70 250 DIČA Peter 1978 Alkan V.T. 00:54:59.2 00:18:28.2 141
71 304 BAKOŠ Juraj 1980 L.Sielnica 00:55:43.4 00:19:12.4 148
72 87 OBRTÁL Martin 1977 00:55:44.9 00:19:13.9 149
73 24 LOJEK Marián 1983 00:55:45.8 00:19:14.8 150
74 130 MICHALKO Jaro 1984 ŠT Hritz 00:55:47.6 00:19:16.6 151
75 223 SELEP Vladimír 1971 V.Tatry 00:55:48.4 00:19:17.4 152
76 404 BALOŠÁK gabriel 1989 ŠKP Čadca 00:56:00.8 00:19:29.8 153
77 55 BRODANSKÝ Adam 1988 THS Dobr.zbor 00:56:10.8 00:19:39.8 154
78 10 ŽIFČÁK Peter 1975 AKHŠ T.Matliare 00:57:08.7 00:20:37.7 160
79 106 NIKODÝM Lukáš 1980 00:57:12.6 00:20:41.6 161
80 161 ŠIMEK Andrej 1975 BK Pyxida Č.Kl. 00:57:17.7 00:20:46.7 162
81 229 JEZO Miloslav 1974 00:57:39.3 00:21:08.3 164
82 99 HANUS Miroslav 1974 00:57:51.8 00:21:20.8 165
83 191 ŠKERLÍK Roman 1981 00:58:19.9 00:21:48.9 166
84 166 NOVOROLNÍK Martin 1978 ŠKP Štr.Pleso 00:58:42.0 00:22:11.0 172
85 213 RAKYTA Rastislav 1981 Vet.Poruba 00:58:48.5 00:22:17.5 174
86 71 IVÁNEK Peter 1984 TJ Sl Skalité 00:59:02.1 00:22:31.1 175

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Kežmarská Biela voda, 12.06.2010 strana 6 ALGE - Petran

Data processing: František TOMAN tel. 0908927883

www.casomierapt.sk
---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

87 152 CHLADNÝ Martin 1971 B.Bystrica 00:59:11.1 00:22:40.1 178
88 48 KALNA Peter 1987 Sp.Nová Ves 00:59:12.0 00:22:41.0 179
89 222 JEZBERGER Peter 1979 Alkan - T.M. 00:59:16.5 00:22:45.5 181
90 198 HREUS Pavol 1985 Mladosť Zvolen 00:59:35.8 00:23:04.8 186
91 46 CIKLAMINI Ján 1975 ŠBR Piešťany 01:00:22.2 00:23:51.2 191
92 84 KOŠÁR Marcel 1972 V.Lomnica 01:00:27.3 00:23:56.3 193
93 43 MACHÁŇ Richard 1975 RT Dobšiná 01:00:28.9 00:23:57.9 195
94 9 REGEC Branislav 1985 ŠKP Š.Pleso 01:00:29.4 00:23:58.4 196
95 508 LAVRÍK Jaroslav 1984 01:00:41.9 00:24:10.9 197
96 70 VNENČÁK Martin 1983 Poprad 01:01:20.6 00:24:49.6 200
97 109 SÁDOVSKÝ Ondrej 1983 01:02:15.8 00:25:44.8 204
98 201 BOBULA Dalibor 1974 01:02:30.6 00:25:59.6 205
99 26 KOSTKA martin 1978 01:02:42.1 00:26:11.1 206
100 127 MAČÁK Stanislav 1986 Club SANTAL 01:03:51.2 00:27:20.2 211
101 232 VÉGH Andrej 1971 SC Štr. Pleso 01:04:38.4 00:28:07.4 216
102 101 KUCHÁRIK Peter 1987 Peč.Nová Ves 01:04:48.9 00:28:17.9 220
103 302 ISTEŇÁK Michal 1984 Poprad 01:05:12.6 00:28:41.6 221
104 214 REPČEK Miloš 1984 Vet.Poruba 01:05:33.0 00:29:02.0 222
105 124 VAĽKO Erik 1989 Bike club Lipan 01:05:57.6 00:29:26.6 224
106 138 VALČÁK Pavol 1984 Poprad 01:07:02.1 00:30:31.1 228
107 199 BONK Radoslav 1975 01:07:33.9 00:31:02.9 233
108 150 KÁPOSZTÁS Alexander 1971 Lipt.Mikuláš 01:09:00.6 00:32:29.6 236
109 195 ĎURIŠ Matej 1986 MZV 01:09:27.4 00:32:56.4 237
110 20 FLORIŠ Marián 1977 DG 01:09:32.5 00:33:01.5 238
111 301 ISTEŇÁK Jozef 1985 poprad 01:10:31.2 00:34:00.2 243
112 7 UJLAKY Miloš 1974 JAKA Ski KE 01:10:37.0 00:34:06.0 244
113 18 SLÁDEČEK Ivan 1978 DG 01:12:51.1 00:36:20.1 249
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Kežmarská Biela voda, 12.06.2010 strana 7 ALGE - Petran

Data processing: František TOMAN tel. 0908927883

www.casomierapt.sk



KATEGÓRIA : muži B

---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

1 94 CELERIN Milan 1965 TAT Martin 00:39:16.4 00:00:00.0 6


2 186 KOVÁČIK Ľuboš 1966 AŠKP Žilina 00:39:20.4 00:00:04.0 7
3 69 JURČÍK Ján 1968 KKM Čadca 00:40:29.3 00:01:12.9 12
4 73 VRANA Vladislav 1966 TJ Sl.Skalité 00:42:11.9 00:02:55.5 21
5 36 PÁLENÍK Ervin 1962 Trenčín 00:42:40.8 00:03:24.4 25
6 91 FAŠKO Pavol 1963 OU Hor.Lehota 00:42:53.6 00:03:37.2 28
7 182 STANKO Jaromír 1969 Čičmany 00:43:27.5 00:04:11.1 30
8 49 SVENTEK Ladislav 1965 ŠKP Čadca 00:43:51.1 00:04:34.7 31
9 47 URBANEC Jaroslav 1962 Zvolen 00:44:13.0 00:04:56.6 33
10 21 HUDEČEK Karol 1965 Biatlon Levice 00:45:02.6 00:05:46.2 47
11 300 HANINEC Miroslav 1963 OÚ Hor. Lehota 00:45:05.1 00:05:48.7 48
12 144 STYK Milan 1964 Horoklub BB 00:45:59.2 00:06:42.8 53
13 225 BĚČÁK Pavel 1963 Camelus BB 00:46:08.6 00:06:52.2 54
14 112 MAĽÁK Štefan 1962 Olcnava 00:46:35.1 00:07:18.7 59
15 217 MADAJ Ľubomír 1962 BK Rástočno 00:47:10.4 00:07:54.0 68
16 148 LEITNER Miroslav 1966 Sv Alpin 4U 00:47:58.6 00:08:42.2 77
17 33 HUDÁK Anton 1966 BK St.Lubovňa 00:48:02.7 00:08:46.3 78
18 35 JUNGA Marián 1969 Lysá pod Makyto 00:48:25.6 00:09:09.2 81
19 143 TROŠOK Ľubomír 1969 Poprad 00:48:44.8 00:09:28.4 84
20 204 KLIMČÁK Jozef 1961 St.Ľubovňa 00:49:11.6 00:09:55.2 87
21 114 PEREGRIM Štefan 1968 Chem.Humenné 00:49:26.9 00:10:10.5 90
22 19 SUCHÝ Miloš 1966 HK ABC Námestov 00:49:49.9 00:10:33.5 91
23 68 LAZÁR Peter 1965 AK Žilina 00:50:17.9 00:11:01.5 96
24 202 SEDLÁK Jozef 1966 COOP Revúca 00:50:21.9 00:11:05.5 97
25 164 CHABADA Ondrej 1963 MK Tatran SNV 00:50:35.2 00:11:18.8 102
26 228 LIPTÁK Jozef 1966 Zvolen 00:50:40.1 00:11:23.7 105
27 74 CIGLER Milan 1969 Skialp Križna 00:51:08.4 00:11:52.0 111
28 103 ŠOLTÉS Jozef 1966 Ocú Rokycany 00:51:12.8 00:11:56.4 112
29 165 KOMORÁŠ Rado 1963 James Bobrovec 00:51:15.3 00:11:58.9 115
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Kežmarská Biela voda, 12.06.2010 strana 8 ALGE - Petran

Data processing: František TOMAN tel. 0908927883

www.casomierapt.sk


---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

30 17 NOVÁK Miroslav 1970 PIK Poprad 00:52:56.1 00:13:39.7 127
31 156 LITVAJ Pavol 1964 BS Tatr.Turany 00:53:15.7 00:13:59.3 129
32 141 PALGUTA /Lubomír 1962 Poprad 00:53:49.0 00:14:32.6 132
33 236 MAGDOŠKO Marián 1966 HK James LH 00:54:03.1 00:14:46.7 134
34 187 BULÍK Milan 1967 JOGGING KLUB CA 00:54:23.2 00:15:06.8 137
35 25 JELENÁK Marián 1969 bez príslušnost 00:57:19.3 00:18:02.9 163
36 218 KONEVAL Dušan 1963 HKM St.Ľubovňa 00:58:26.4 00:19:10.0 167
37 168 VÝŠKRABKA Ján 1968 Nitr. Rudno 00:59:09.3 00:19:52.9 177
38 401 BENČA Peter 1963 T.O.Pohoda BA 00:59:12.1 00:19:55.7 180
39 176 HORNÍK Ján 1970 Titulov 01:00:27.5 00:21:11.1 194
40 170 KRAJŇÁK Pavol 1969 Conet servis SN 01:01:25.5 00:22:09.1 202
41 239 LENČÉŠ Róbert 1966 01:04:48.5 00:25:32.1 219
42 157 KUBO Martin 1964 Poprad 01:05:40.6 00:26:24.2 223
43 227 BIČÁR Zdenko 1963 KKM Čadca 01:07:27.5 00:28:11.1 232
44 72 VALLUŠ Martin 1964 Hranovnica 01:11:07.9 00:31:51.5 245
KATEGÓRIA : muži C

---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

1 113 VRÁBEL Mikuláš 1959 MŠK Vranov 00:42:05.4 00:00:00.0 20


2 502 BALOŠÁK Vladimír 1959 ŠKP Čadca 00:44:33.9 00:02:28.5 35
3 178 LAVRÍK julián 1960 Pl.Kvetnica 00:44:48.4 00:02:43.0 41
4 188 JANKECH Pavol 1957 Jogging Dubnica 00:45:16.2 00:03:10.8 50
5 242 HRIVNÁK Ján 1960 AK Ban.Prievidz 00:46:38.7 00:04:33.3 60
6 29 SOBEK Miroslav 1956 Matador Púchov 00:47:05.4 00:05:00.0 66
7 80 LÍŠKA Ľubomír 1953 AK Žilina 00:47:44.8 00:05:39.4 75
8 206 DOJČÁR Juraj 1958 KBBS Turč.Tepli 00:49:57.0 00:07:51.6 92
9 44 MALATÍN Štěpán 1955 AAC Brno 00:50:17.7 00:08:12.3 95
10 38 DULEBA Andrej 1958 Matad.Púchov 00:50:23.1 00:08:17.7 98
11 62 HÝROŠŠ Pavol 1952 SBS Lok.Vrútky 00:53:33.7 00:11:28.3 130
12 158 VYŠIN Jiří 1959 Karl.Vary 00:54:07.7 00:12:02.3 135

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Kežmarská Biela voda, 12.06.2010 strana 9 ALGE - Petran

Data processing: František TOMAN tel. 0908927883

www.casomierapt.sk
---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

13 22 FENDEK František 1957 KB Šuňava 00:55:01.1 00:12:55.7 142
14 233 GABČÍK Luboš 1954 TJ Biela Stopa 00:55:37.5 00:13:32.1 145
15 57 KARAK Štefan 1951 Sl.Elektrárne 00:56:11.5 00:14:06.1 155
16 15 PRZEBINDA Grzegorz 1959 UJ Kraków 00:56:57.7 00:14:52.3 159
17 65 ĎURDÍK Pavol 1955 OBÚ Folkušová 00:59:24.0 00:17:18.6 184
18 120 SLANINA Peter 1952 PRP V.Krtíš 00:59:26.8 00:17:21.4 185
19 167 LUNTER Martin 1959 Telgárt 00:59:52.1 00:17:46.7 188
20 58 VRTÁK Jozef 1952 Skanska Prievid 01:01:10.3 00:19:04.9 198
21 64 ŠEDIVÝ Jaroslav 1956 TJ Baník Hôrka 01:01:59.9 00:19:54.5 203
22 105 ŠVANCÁR Vlado 1955 VHK Roháče 01:03:52.0 00:21:46.6 212
23 185 BAKYTA Ján 1953 JOGGING KLUB CA 01:06:39.7 00:24:34.3 227
24 41 ŽUGEC Štefan 1960 Batizovce 01:07:13.4 00:25:08.0 231
25 163 PERCEL Vladimír 1951 TJ Baník Hôrka 01:14:48.1 00:32:42.7 256
26 121 FUSIK Ján 1958 BBS Bratislava 01:16:19.2 00:34:13.8 257
KATEGÓRIA : muži D

---------------------------------------------------------------------------------------------

Por Št.č. Meno Roč Klub Štat Čas Rozdiel Abs.

Pos Num Name Year Club Nat Time Differ. por.

---------------------------------------------------------------------------------------------

1 79 SVITÁK Stanislav 1950 AK Žilina 00:47:02.2 00:00:00.0 64


2 205 VLADÁR Ján 1948 KBBS Tur.Teplic 00:50:28.3 00:03:26.1 100
3 42 LUPTÁK Július 1942 Sky Travel Š.P. 00:52:08.9 00:05:06.7 117
4 184 RAJEC Pavol 1946 JK Dubnica n.V. 00:52:10.2 00:05:08.0 118
5 173 TEKELY Jaroslav 1949 BK Cycklo N.Hut 00:58:47.6 00:11:45.4 173
6 171 MARTON Milan 1948 ŠKP Poprad 00:59:41.0 00:12:38.8 187
7 118 KLIMEK Ján 1944 Sokol Čachtice 01:00:25.6 00:13:23.4 192
8 104 FIAMIN Ivan 1941 Bratislava 01:03:38.2 00:16:36.0 209
9 125 SEDLÁČEK Jozef 1939 Boleráz 01:08:35.3 00:21:33.1 235
10 63 LISKAJ Jozef 1950 Tatran Turany 01:13:15.3 00:26:13.1 252

Odstúpili :

102 JAKUBAŠEK Dávid 1992 Obal Ser. KE

154 HRNČIAROVÁ Marika 1957 holčovo

245 TKÁČOVÁ Stanislava 1984 RVN Team Dobšin

Podpis hlavného rozhodcu : Michal FUR Podpis riaditeľa pretekov: Peter DIČA

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Kežmarská Biela voda, 12.06.2010 strana10 ALGE - Petran

Data processing: František TOMAN tel. 0908927883



www.casomierapt.sk




Yüklə 111,15 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.genderi.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə